C тиль total white - відома тенденція в дизайні інтер'єру. Успіх цієї тенденції  пов'язаний з популярністю інтер'єрів в скандинавському стилі . Скандинавському стилю притаманні такі риси: світло, натуральні кольори, мінімалістичні і функціональні меблі, прості лінії.

Скандинавський стиль: багато світла, натуральні кольори, мінімалізм і функціональність

Все зайве усувають, щоб створити більш простору і світлу обстановку.

Стиль total white характерний тим, що білий колір обирають не тільки для стін або підлоги, але і для елементів меблів, починаючи від кухні до дивану, столу, шаф та навіть декору. Інтер'єру в стилі total-white завжди гарантований вау-ефект.

Білий колір має різні відтінки: лід, слонова кістка, перли, шампанське, кремовий, ню ... колірна палітра з більш ніж 160 нюансами. Наприклад, стіни для інтер'єру в скандинавському стилі фарбують в відтінок, який так і називають - скандинавський білий. Незалежно від того, вибираєте ви прохолодні тони або теплі відтінки, вибір total white для оздоблення вашого будинку може бути дійсно вражаючим.

Total white в інтер'єрі: від білих стін і підлоги до білого декору і предметів меблів - вау эфект гарантований

Облицювання для камінів білого кольору

Одна з особливостей білого кольору - посилювати і підкреслювати будь-які кольорові акценти. Можна використовувати цю властивість для акцентування каміна, вибравши для нього облицювання в білому кольорі.

Завдяки білому каміну інтер'єр в стилі total white стає ще більш ефектним. Справді, уявіть вогонь, обрамлений крижаним білим або більш теплим тоном, в обох випадках бурштиновий колір полум'я стає яскравішим завдяки білому, що посилює світло. І навпаки, теплі, яскраві відтінки полум'я оживляють вигляд білого камінного обрамлення.

Багато дизайнерів знають про сильний візуальний ефект такого поєднання і використовують в своїх проектах камінну топку в білому обрамленні - виготовленому вручну і, можливо, навіть прикрашеному декором або рельєфними деталями.

Давайте ознайомимося ближче з прикладами таких облицювань.

Зміст статті:

Оздоблення сучасних камінів з гіпсокартону

Найдоступнішою альтернативою для облицювання каміна є гіпсокартон: практичне, економічне і швидке рішення. Гіпс має вогнезахисні властивості, забезпечуючи природну стійкість до вогню. З ним також легко працювати - він забезпечує максимальну гнучкість у створенні будь-яких форм і конструкцій. Як тільки основа готова, все, що вам потрібно зробити для досягнення ефекту total white -  пофарбувати її в яскраво-білий колір. Домашнє вогнище, обрамлене білою поверхнею, без сумніву, буде головною фокальною точкою кімнати.


Облицювання камінів білим мармуром

Мармур - натуральний матеріал, що надає величезний вибір відтінків білого і слонової кістки, однотонних або з вкрапленнями, прожилками, розводами - напівпрозорими, сірими, золотистими ... Сучасні технології обробки мармуру дозволяють виготовити ексклюзивні обрамлення для камінів з будь-якими заданими параметрами форми, розмірів, фактури поверхні.

Камін з мармуру може бути як класичним, з обрамленням складної форми, квітковими або геометричними мотивами, так і сучасним - у вигляді невеликої рамки або масивного монолітного слябу. Крім білого мармуру, в оздобленні каміна можна використовувати й інші натуральні камені, наприклад, кварцит або онікс.

На фото: каміни з оздобленням з мармуру, під ключ, виготовлені фахівцями нашої компанії

Облицювання для сучасних камінів з майоліки

Комбінуючи білий колір з таким цінним матеріалом, як майоліка, ви отримуєте по-справжньому унікальний результат.

Майоліка - кераміка, покрита кольоровою глазур'ю. Саме в Італії майоліку виробляли ще з періоду Ренесансу. Вікіпедія

Використання майоліки для облицювання камінів дійсно виправдано, завдяки універсальним особливостям цього керамічного матеріалу. Група Піазетта (Італія), найбільший європейський виробник майоліки, пропонує камінні облицювання і кахельні печі в таких базових відтінках білого (на вигляд фото впливають настройки кольору вашого монітора):

На фото - базові відтінки білої майоліки для камінів та печей від Piazzetta

Майоліку виготовляють і обробляють вручну, тому кожне обрамлення є унікальним і ексклюзивним. Поверхня облицювання каміну може бути плоскою або збагаченою декоративними елементами, які можуть бути нанесені у вигляді рельєфу, тонких відтінків або вкраплень кристалічної глазурі, з квітковими мотивами або візерунками з геометричних ліній.

Давайте подивимося на кілька прикладів:

Облицювання з майоліки мод. SIGNS

Для виготовлення такого облицювання потрібний великий досвід і особлива майстерність. Поверхня декорована рельєфом з квітковими візерунками і м'якими лініями. Білосніжний колір з прохолодними тонами підсилює амарантові відблиски вогню, в результаті виходить камін з чарівним візуальним ефектом.


Облицювання з майоліки, мод. DARWIN

Відмінні риси облицювання Darwin на фото вище - контрастне оздоблення і симетричні форми. Гравірування на одній стороні обрамлення, форма і розташування деталей майоліки, з яких складається облицювання, надають каміну динамізм і характер.

Облицювання з майоліки, мод. MELBOURNE

Це облицювання складається з великих панелей майоліки. Світло від вогню посилюється гладкою поверхнею і кольором обрамлення Bianco Antico. У цьому облицюванні біла поверхня візуально поділені на дві криволінійні форми, що ідеально доповнюють одна одну.

Облицювання з майоліки, мод. COLUMBIA

Облицювання Columbia є частиною лінії Piazzetta Luxury. Рама цілком виготовлена ​​з майоліки з рифленою обробкою, прикрашеної матовими деталями з кристалічною глазур'ю в кольорі Argento. Срібні деталі допомагають зробити білий колір ще яскравіше.

Облицювання з гіпсокартону і майоліки для кутових камінів

Через особливості, згадані вище, гіпсокартон також підходить для кутових камінів. Сучасні кутові каміни часто використовують, щоб максимізувати візуальний простір у вашому будинку. За такою логікою, гіпсокартон є відмінним рішенням, оскільки він дозволяє вам створити камін, ідеально адаптований за розмірами і конфігурацією до вашого приміщення.

Кутові каміни часто мають вбудовані полиці або стійки для дрів, щоб максимально використати наявний простір. Серед пропозицій Piazzetta є каміни з полицями з майоліки різної довжини, де ви можете розмістити елементи декору - наприклад, вазу або статуетку.

В камінних облицюваннях на замовлення, таку полицю можна виготовити з мармуру, бетону, або іншого вогнетривкого матеріалу.

Облицювання мод. BRISTOL з лавою

Вибір камінної топки для посилення wow-ефекту каміну

Візуальний ефект каміна на дровах також залежить від характеристик камінної топки. При правильному виборі всіх складових, кінцевий результат може бути дійсно вражаючим. Наприклад, щоб підкреслити вид вогню і посилити враження від каміна, ми рекомендуємо вибрати камінну топку великих розмірів.

Крім того, використання керамічних панелей (футерування) в камері згоряння дозволяє збільшити яскравість і блиск вогню і, отже, самого облицювання. У кожного виробника свій склад такої шамотної кераміки. Наприклад, Aluker - це запатентований керамічний матеріал Piazzetta, який згладжує температурні коливання в топці і покращує згорання і дифузію тепла. З естетичної точки зору його характерний світлий колір робить вигляд вогню ще більш приємним і яскравим.

Каміни-печі в білому керамічному облицюванні

Готові керамічні печі (печі-каміни) доступні у величезному виборі дизайну, від класичного до ультрасучасного. Нижче - приклади камінів-печей в білому керамічному облицюванні, їх асортимент в нашому каталозі кахельних печей набагато більше, враховуючи, що практично в кожної моделі готового каміна-печі є можливість вибору опції - білого кольору кількох відтінків.

На фото - білі кахельні печі Piazzetta

Білі біокаміни - доступна альтернатива класичним камінам

Ще один спосіб прикрасити інтер'єр білим каміном, доступна навіть власникові звичайної міської квартири - це біокамин, що не вимагає димоходу і працює на рідкому біопаливі (з рослинної сировини).

Класичні біокаміни польського заводу Kratki з порталами з МДФ найбільше нагадують традиційний камін. Верхню полицю такого порталу можна декорувати свічками або фотографіями, а зверху - повісити гарне дзеркало в рамі або картину.


На фото - біокаміни з порталом Kratki


Якщо інтер'єр витриманий в сучасному стилі, наприклад, мінімалізм або хай-тек, можна обрати настінний або переносний біокамин. Очевидні переваги переносного біокаміну - мобільність пристрою, невеликий розмір і доступна ціна. У гарну погоду такий біокамін можна використовувати також і на терасі, і в саду.


Підлоговий биокамин Kratki Echo

Настінний биокамин Kratki Whiskey


Облицювання для камінів в стилі total white: тенденція, яка ніколи не вийде з моди

Білий колір і стиль total white можуть адаптуватися до будь-якого інтер'єру: від кантрі до шебі шику, від класики до індустріального і сучасного. Вибираючи вишукані елементи оздоблення, такі як облицювання каміна з мармуру, оніксу або майоліки, можна посилити візуальний ефект білого кольору.

Якісні матеріали, використовувані для створення облицювань, різноманітність відтінків білого кольору, елегантного і, разом з тим, універсального, допоможуть надати додаткове сяйво полум'ю - для теплої і затишної атмосфери біля домашнього вогнища.