pixel
Меню
Кошик

Дизайн камінів RSS Feed

В інтер'єрах, як міських квартир, так і заміських будинків, дач все більшу популярність завойовують каміни. Цей елемент декору, з чаруючим полум'ям всередині, надає будь-якому приміщенню атмосферу домашнього затишку, комфорту або ж чарівної загадковості.

Дизайн кімнати з каміном може бути як класичним, так і фантазійним, наповненим духом міфів і легенд, все залежить лише від бажання і фантазії замовника. Сучасний дизайн і інтер'єр камінів вражає уяву своєю різноманітністю форм і декоративністю обробки. Особливо вражаючим виглядає дизайн вітальні з каміном (фото) . У кожному разі, в якому б дусі не був виконаний дизайн вашої квартири або будинку, камін завжди може стати його невід'ємною і гармонійною частиною.

Зараз найпопулярніші види камінів це - закриті каміни з топкою, стандартні, тристоронні і кутові. Тристоронні каміни, як правило, ставлять посеред приміщення, тому їх полум'я не тільки поширює тепло в усі сторони, але і додає дизайну кімнати з каміном первісності, нагадуючи, як наші предки в давнину збиралися навколо вогнища. Дизайн кутового каміна особливий, бо, такий камін ставлять зазвичай в кутку приміщення, до того ж він не великий і не вимагає багато місця. Ще важлива особливість дизайну кутового каміна в тому, що якщо його встановити біля внутрішніх стін будинку, то він зможе нагрівати відразу три приміщення.

Портал каміна - це його головна «візитна картка». Існує безліч варіантів дизайну та інтер'єру камінів, і, звичайно ж, їх порталів. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів, таких як: вапняк, бутовий і дикий камінь, метал, цегла або кераміка. Але найпопулярніші - це граніт і мармур, з них створюють справжні шедеври дизайну камінів (фото). Найбільш органічно камін виглядатиме у вітальні, яка по праву є серцем будь-якого будинку або квартири, тому що тут регулярно збираються всі домочадці або ж приймають гостей, камін в такі хвилини дарує тепло і умиротворення. Як краще оформити дизайн вітальні з каміном (фото) або інші приміщення вашого житла, ви дізнаєтеся з наших статей.

28 Oct Що варто врахувати під час вибору каміна
0 18094
Сучасні каміни дуже різноманітні, як за дизайном, так і за технічними особливостями. Під час вибору каміна потрібно врахувати: несучу здатність перекриттів, матеріал стін (наприклад, дерево або це..
27 Sep Кутові каміни
0 12900
Кутові каміни - досить популярний тип камінів. За розповсюдженістю вони поступаються тільки камінам зі стандартним прямим фасадом. Одна з переваг такого каміна - добра оглядовість вогню, яким можна ..
12 Jan Білий камін в інтер'єрі - сучасна тенденція total white
0 9383
C тиль total white - відома тенденція в дизайні інтер'єру. Успіх цієї тенденції  пов'язаний з популярністю інтер'єрів в скандинавському стилі . Скандинавському стилю притаманні такі риси: світ..
30 Sep Каміни в сучасному стилі
0 8098
Огляд останніх тенденцій в дизайні сучасних камінів Популярні стилістичні напрямки Мінімалізм, хай-тек, конструктивізм В даний час найпопулярніші стилі в камінобудівництві - мінімалізм, хай-тек, конст..
29 Sep Каміни з цегли
0 5885
Цегляна кладка - таким ми собі уявляємо класичний варіант каміна з цегли. Однак оздоблення сучасних цегляних камінів зараз настільки різноманітне, що просто не знаєшь, на що й дивитися. В їх дизайні ш..
07 Apr Обираємо дизайн печі на дровах
0 5758
Одна з основних функцій печей на дровах - естетична, і, швидше за все, ви оберете піч за дизайном, в рамках тієї чи іншої цінової категорії. Доброю новиною є те, що майже в будь-якому дизайні є велик..
03 Oct Каміни з гіпсокартону
0 5753
Гіпсокартон - поширений матеріал при монтажі камінів, який застосовується, як правило, при використанні сучасних закритих камінних топок. Як конструктивний матеріал, гіпсокартон має багато переваг: ..
28 Sep Дизайн камінів у формі призми
0 5621
Використання призматичного скла в камінах дозволяє при зменшеній глибині бічних глухих стін каміна збільшити оглядовість вогню в зоні відпочинку. Призматичне скло іноді використовують в дизайні камін..
29 Sep Каміни з мармуру
0 5099
Камін - це невід'ємна частина інтер'єру заміського будинку, котеджу або дачі. Він символізує затишок і тепло домашнього вогнища. Респектабельний особняк важко собі уявити без каміна, адже його відсут..
28 Sep Стандартний пристінний камін
0 5066
В основі прямого пристінного каміну - стандартна камінна топка, з одним прямокутним скляним фасадом. Розташування каміна - поруч однієї зі стін приміщення (при розміщенні аналогічного каміна в кутк..
05 Nov Каміни з бутового каменю
0 4485
Дизайн камінів з бутового каменю дуже різноманітний з причини широкого спектра розмірів, форм, кольорів, текстури самого матеріалу. Цей красивий будівельний матеріал зазвичай виглядає грубуватим і нео..
08 Apr Погляд дизайнера: інтерв'ю з Майєю Баклан
0 4368
Майя Баклан - засновник інтер'єрної студії MAYA BAKLAN (раніше - Неєвроремонт). В інтер'єрах, реалізованих за її проектами та опублікованих в Houzz, HIS, HQRoom, Archello, Elle Decoration та інших..
Показано з 1 по 12 із 27 (3 сторінок)