pixel
Меню
Кошик

Дизайн камінів: вибір форми RSS Feed

27 Sep Кутові каміни
0 32342
Кутові каміни - досить популярний тип камінів. За розповсюдженістю вони поступаються тільки камінам зі стандартним прямим фасадом. Одна з переваг такого каміна - добра оглядовість вогню, яким можна ..
28 Oct Що варто врахувати під час вибору каміна
0 30162
Сучасні каміни дуже різноманітні, як за дизайном, так і за технічними особливостями. Під час вибору каміна потрібно врахувати: несучу здатність перекриттів, матеріал стін (наприклад, дерево або це..
28 Sep Дизайн камінів у формі призми
0 14215
Використання призматичного скла в камінах дозволяє при зменшеній глибині бічних глухих стін каміна збільшити оглядовість вогню в зоні відпочинку. Призматичне скло іноді використовують в дизайні камін..
28 Sep Стандартний пристінний камін
0 9273
В основі прямого пристінного каміну - стандартна камінна топка, з одним прямокутним скляним фасадом. Розташування каміна - поруч однієї зі стін приміщення (при розміщенні аналогічного каміна в кутк..
28 Sep Тристоронні каміни
0 8691
Тристоронні каміни - один з найбільш оглядових видів вогнища (по оглядовості вони поступаються тільки підвісним камінам, що встановлюються в центрі кімнати, і є відкритими з усіх боків, або ж мають с..
28 Sep Двосторонні каміни
0 7716
Двосторонні каміни (їх ще називають наскрізними, або тунельними) - цікаве рішення для двох кімнат із суміжною стіною, наприклад, вітальні і кухні або вітальні і кабінету, а також такі каміни можуть в..
28 Sep Каміни з вертикальним вогнищем
0 6907
Каміни з вогнищем вертикальної форми (витягнутим вгору) - рідко зустрічаються в інтер'єрі, проте у цього виду дизайну є своя перевага - повнота огляду вогню по всій його висоті. Адже найбільш красив..
28 Sep Широкоформатні каміни
0 6518
Широкоформатні каміни в останні два десятиліття на піку популярності. Розміри і форма широкоформатних камінів припускають використання їх в просторих приміщеннях, з сучасним дизайном в стилі мінімалі..
28 Sep Каміни округлої форми
0 4383
Головною перевагою камінів з панорамним (округлим) склом є те, що вогонь можна вільно оглядати з різних сторін, без будь-яких рамок і перегородок. Цей варіант каміна не дуже поєднується з порталами в..
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)