pixel
Меню
Кошик

Дизайн каминів: вибір матеріалу RSS Feed

29 Sep Каміни з цегли
0 11048
Цегляна кладка - таким ми собі уявляємо класичний варіант каміна з цегли. Однак оздоблення сучасних цегляних камінів зараз настільки різноманітне, що просто не знаєшь, на що й дивитися. В їх дизайні ш..
03 Oct Каміни з гіпсокартону
0 10894
Гіпсокартон - поширений матеріал при монтажі камінів, який застосовується, як правило, при використанні сучасних закритих камінних топок. Як конструктивний матеріал, гіпсокартон має багато переваг: ..
29 Sep Каміни з мармуру
0 8846
Камін - це невід'ємна частина інтер'єру заміського будинку, котеджу або дачі. Він символізує затишок і тепло домашнього вогнища. Респектабельний особняк важко собі уявити без каміна, адже його відсут..
05 Nov Каміни з бутового каменю
0 8784
Дизайн камінів з бутового каменю дуже різноманітний з причини широкого спектра розмірів, форм, кольорів, текстури самого матеріалу. Цей красивий будівельний матеріал зазвичай виглядає грубуватим і нео..
29 Sep Каміни із дерева
0 7392
Теплота дерев'яного камінного порталу очевидна навіть тоді, коли в ньому не горить вогонь. Дерев'яні портали, з тонкою різьбою і якісним покриттям, з таких цінних порід, як червоне дерево або вишня, п..
29 Sep Каміни з пісковика
0 6343
Дизайн камінів з пісковика дуже різноманітний внаслідок широкого спектра розмірів, форм, кольорів, текстури самого матеріалу. Цей красивий будівельний матеріал зазвичай виглядає грубуватим і необробле..
05 Nov Каміни з річкової гальки і валунів
0 6284
Образ каміна, складеного з річкової гальки , навіває ностальгійний настрій. Навряд чи камін з іншого матеріалу викличе стільки ж асоціацій з тими далекими часами, коли життя було набагато простіше, н..
29 Sep Каміни з бетону
0 5465
Використання бетону при виготовленні камінів дало можливість для практично необмежених експериментів у сфері дизайну. Створенню унікальних і вражаючих дизайнів сприяли особливі властивості цього матер..
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)