pixel
Меню
Кошик

Про каміни та печі Piazzetta RSS Feed

Історія розвитку заводу Piazzetta - це майже 60 років інновацій в камінобудівництві. Починаючи з невеликого бізнесу з виробництва бетонних виробів в Азоло, регіон Венето (Італія), компанія безперервно удосконалювала виробництво, створюючи революційні для галузі продукти, такі як технологія розподілу гарячого повітря Multifuoco (вперше представлена ​​в 1976 році) або керамічне футерування камери згоряння Aluker (1990 рік). Компанія має низку міжнародних патентів на технології дров'яного опалення. Разом з тим, технологи компанії зберігають і розвивають давні традиції виробництва кольорової глазурованої кераміки ручної роботи (майоліки), кристалічної глазурі - що дозволяє заводу залишатися найбільшим європейським виробником майоліки на сьогоднішній день і пропонувати найширший асортимент унікальних і ексклюзивних камінних облицювань, а також кахельних печей. Відзначивши своє 50-річчя створенням лінії панорамних дров'яних камінів на електронному управлінні, компанія продовжує розвивати асортимент камінних топок і печей з Burn Control System, а також асортименту продукції для пеллетного, газового опалення та гібридних печей.

06 Oct Опалення за допомогою Multifuoco®
0 4308
Каміннні топки і печі Piazzetta забезпечують абсолютний комфорт. Вони ефективні, створюють неповторну атмосферу довкола вогнища, і в той же час - забезпечують переваги, які відрізняють їх від технічн..
06 Oct Aluker - футерування камери згоряння
0 3776
В камінних топках і печах компанії Piazzetta камера згоряння облицьована панелями, виготовленими з Aluker®. Цей інноваційний керамічний матеріал з’явився в результаті багаторічних досліджень розробник..
07 Oct Керамічне облицювання з майоліки
0 3199
Технологи компанії Piazzetta присвятили кілька десятиліть вдосконаленню мистецтва виготовлення кераміки, глазурованої кольоровою емаллю. В результаті з'явилося безліч різноманітних і унікальних дизайн..
06 Nov Відео-презентація заводу Piazzetta
0 1766
Multifuoco від Piazzetta: рівномірне тепло для вашого комфорту Облицювання з майоліки від Piazzetta: так і хочеться торкнутися Сучасні печі від Piazzetta: рівномірне тепло з усіх б..
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)