Камін - це невід'ємна частина інтер'єру заміського будинку, котеджу або дачі. Він символізує затишок і тепло домашнього вогнища. Респектабельний особняк важко собі уявити без каміна, адже його відсутність створює враження якоїсь незавершеності внутрішнього оформлення такого будинку.

Каміни з мармуру вибирають, як правило, люди з гарним смаком, практичні, які дотримуються традиційного стилю.

Хоча сам мармур - камінь холодний, але мармурові каміни стануть справжнім теплим серцем вашого будинку, у вогнища якого із задоволенням буде збиратися все сімейство.

Камін з мармуру - тепле серце вашого будинку

Каміни з мармуру - це втілення краси натурального каменю і сили живого вогню. Широка колірна гамма мармурової обробки дозволяє підібрати відтінок, який органічно впишеться в стиль внутрішньої архітектури житлового простору.

Оздоблення та дизайн мармурових камінів дуже різноманітні, вибір варіантів насправді величезний. Щоб створити оригінальний, вдалий дизайн каміна, вам необхідно визначитися зі стилем інтер'єру, продумати детальний план приміщення, в якому ви збираєтеся «поселити» мармуровий камін.

Вибираючи натуральний камінь оздоблення (мармур), слід враховувати такі важливі нюанси, які можуть вплинути на сприйняття зовнішнього вигляду каміна в цілому.

Фото мармурових камінів в інтер'єрі

Різьблені каміни з мармуру

Для витонченого різьбленого каміна потрібно вибирати мармур з більш однорідним кольором. У такому разі на ньому буде чітко видно все багатство різьбленого малюнка.

Стримані каміни з багатобарвного мармуру

Якщо ви хочете камін в більш строгому виконанні, тоді акцент слід робити на природній красі природного матеріалу, вибирайте колір каменю на свій смак.

Мармурові каміни комбінованого типу

Часто зустрічається також комбінування видів мармуру, в цьому випадку різьблені частини виконують з однотонного мармуру, а великі плоскі поверхні - з кольорового каменю.

Установка мармурового каміна, як правило, займає від десяти днів до одного місяця, в цьому випадку все залежить від складності вашого замовлення і типу каміна (пристінний, кутовий, центральний) .

Фахівці компанії «KamiNova» запропонують вам різні варіанти оформлення та дизайну каміна. Чекаємо вашого дзвінка!