Німецькі печі від топового виробника камінів Spartherm відрізняються сучасним дизайном, інноваційними технологіями і, звичайно ж, високою якістю, яка проявляється в найдрібніших деталях - чи то механізм закривання дверцят, оптичні властивості керамічного скла, якість фінішного оздоблення або технологія горіння. Це печі преміального сегменту, розраховані на найвибагливішого споживача.

В цій статті ми робимо огляд модельного ряду німецьких печей Spartherm, з акцентом на дизайні та особливостях технологічних рішень, що застосовуються заводом.

Вражаючий огляд вогню

Крім обігріву, основна функція печі-каміна - забезпечити хороший огляд вогню, і технологи заводу втілили цю вимогу в дизайні практично кожної печі.

За рахунок чого може бути досягнутий хороший огляд? Є кілька дизайнерських рішень, що збільшують площу скляного фасаду та кут огляду.

Радіальне (панорамне) скло

Печі з циліндричним корпусом і радіальним склом не тільки виглядають дуже сучасно, але і збільшують кут огляду вогню. Крім того, частина моделей можуть бути поставлена на поворотну підставу, що дозволяє змінювати орієнтацію печі в залежності від ситуації.

Піч Spartherm Ambiente A4 в інтер'єрі Піч Spartherm Passo G в інтер'єрі Піч Spartherm Passo L в інтер'єрі Піч Spartherm Passo S в інтер'єрі Піч Spartherm Passo XS в інтер'єрі Піч Spartherm Passo XS Tripod в інтер'єрі

Дещо менший радіус заокруглення в більш стриманих в плані дизайну овальних моделях і моделях зі скругленим корпусом:

Піч Spartherm Senso S в інтер'єрі Піч Spartherm Senso M H2O в інтер'єрі Піч Spartherm Senso L в інтер'єрі Піч Spartherm Senso L klassik в інтер'єрі Піч Spartherm Senso L fashion в інтер'єрі Піч Spartherm Sento в інтер'єрі

Печі з двома і більше скляними фасадами

Наступна категорія печей з відмінним оглядом вогню - печі з кутовим склом. Рівносторонні моделі (розмір фронтального скла дорівнює розміру бічного скла) можуть бути поставлені кутом як вправо, так і вліво, а моделі з відносно невеликим бічним склом випускають в правосторонньому і лівосторонньому виконанні. Також, є моделі з чітким лінійним кутом і трохи округленим.

Піч Spartherm Lungo 2L/2R в інтер'єрі Піч Spartherm Cubo S в інтер'єрі Піч Spartherm Cubo L в інтер'єрі Піч Spartherm Piko L в інтер'єрі Піч Spartherm Piko S в інтер'єрі Піч Spartherm SEO L в інтер'єрі

Доповнюють асортимент печі з двостороннім тунельним фасадом і тристоронні.

Піч Ambiente A8 в інтер'єрі Піч Spartherm Ares в інтер'єрі Піч Spartherm Artemis в інтер'єрі

Гнучкість у виборі оздоблювальних рішень

Пофарбована сталь

Spartherm пропонує вибір з 10 кольорів пофарбованої сталі для більшості моделей.

Нефарбована сталь

У деяких моделях можна вибрати оздоблення з шліфованої, шліфованої лакованої або сирої (високовуглецевої) сталі. Наведені вище тристоронні печі, Ares і Artemis, моделі Piko S steel і Senso L, а також велика частина циліндричних печей серії Passo доступні в оздобленні з нефарбованої сталі (перейти до переліку моделей в каталозі). Цьому матеріалу властива не зовсім однорідна структура і коливання у відтінку в силу його природних особливостей. Печі з таким оздобленням будуть ідеально виглядати в інтер'єрі стилю лофт.

Кераміка і натуральний камінь

Керамічне оздоблення з імітацією бетону або вулканічного каменю, оздоблення плитами з натурального каменю - талькохлориту, пісковика, вапняку, граніту - ще один спосіб зробити дизайн печі по-справжньому унікальним. Крім того, важкі плити облицювального матеріалу слугують в якості накопичувача тепла, віддаючи його в приміщення протягом декількох годин після того, як вогонь в печі вже згас.

Приклади печей в оздобленні з натурального каменю:

Повний перелік моделей, в яких доступне оздоблення з натурального каменю - за посиланням.

Також, в деяких моделях, фасад може бути закритий чорним жароміцним склом, що забезпечує глянцевий дизайн.

Оригінальні модульні системи

Для деяких моделей компанія Spartherm пропонує доповнення у вигляді каркасних модулів, які можна використовувати в якості ящиків, полиць, ніш для зберігання дров. Найяскравішим прикладом є піч Piko Frame - для неї є 22 базових модульних схеми, кожна з яких пропонується в правосторонньому або лівосторонньому виконанні, в різних варіантах оздоблення, з відкритими, глухими модулями і дверцятами, таким чином загальна кількість варіантів сягає кілька тисяч. На кожну з модульних схем передбачений окремий бланк замовлення, в якому клієнт вказує параметри кожної модульної комірки.

Піч Piko Frame з модульною схемою 1.5|1.6 Піч Piko Frame з модульною схемою 2.3|2.4 Піч Piko Frame з модульною схемою 2.1|2.2 Піч Piko Frame з модульною схемою 2.7|2.8 Піч Piko Frame з модульною схемою 3.5|3.6 Піч Piko Frame з модульною схемою 4.1|4.2

Функціональність кутових печей Cubo L, Piko L, Lungo 2L / 2R також може бути розширена завдяки боковим модулям для зберігання дров (перше зображення нижче). Печі SEO S і SEO L комбінуються з модульною системою боксів з листового металу товщиною 8 мм (друге і третє зображення нижче). Ці само модулі підходять і для печей Ares / Artemis:

Піч Spartherm Piko L с боковым модулем Піч Spartherm SEO S с модульной системой Піч Spartherm Ares с модульной системой

Ще одна модульна система з лавами призначена для невеликих печей Linear Module XS та Linear Module M:

Піч Spartherm Linear Module M со скамьей Піч Spartherm Linear Module XS со скамьей Піч Spartherm Linear Module XS со скамьей

Жароміцне керамічне скло Schott-Robax

Скло, що застосовується в камінах-печах Spartherm, має прекрасні оптичні властивості, стійке до температур до 760° С, а при температурі до 560° С також відрізняється підвищеною стійкістю до механічного удару і теплового шоку. Виробляється в Німеччині.

Оздоблення камери згоряння

У базовій комплектації камера згоряння у всіх печах Spartherm викладена високоякісним шамотом кольору слонової кістки (окрім двох моделей Linear Module). Дрібнопориста гладка структура шамотного матеріалу запобігає налипанню частинок сажі і самоочищується при високих температурах.

За запитом, будь-яка модель може бути поставлена ​​з шамотом в чорному кольорі.

Технологія горіння

Всі печі Spartherm обладнані технологією третинного дожигу. Первинне повітря надходить в камеру згоряння через колосникові грати, вторинне повітря подається через отвори на задній стінці. Третинне повітря по повітряним каналам надходить у верхню частину камери згоряння, спускаючись уздовж скла, утворює "повітряну завісу". Завдяки тому, що третинне повітря, до попадання в камеру згоряння, проходить по повітряних каналах всередині конструкції печі, воно надходить вже підігрітим, що дозволяє підтримати високу температуру в камері згоряння (на відміну від бюджетних моделей інших виробників, де холодне повітря для обдування скла надходить безпосередньо з приміщення в щілину над дверима). Така система "чисте скло" запобігає швидкому забрудненню скла сажею і кіптявою. Вторинне і третинне повітря викликають запалення чадного газу СО, його окислення до СО2 - це робить горіння більш екологічно чистим, підвищує температуру в камері згоряння і коефіцієнт корисної дії печі. Крім того, полум'я в печі з третинним дожигом більш яскраве і високе.

Інтегральний регулятор подачі повітря на горіння розташований під дверима.

Всі печі в стандарті обладнані підведенням зовнішнього повітря. Велика частина печей доступні в герметичному варіанті (RLU), для експлуатації в енергозберігаючих будинках з примусовою припливно-витяжною вентиляцією, будинках з рекуперацією тепла. Опція RLU вибирається при замовленні печі і не вимагає додаткової оплати.

За запитом, печі можуть бути укомплектовані реле перепаду тиску S-USI II Kaminofen, яке контролює тиск в димоході і в приміщенні установки, виводить параметри на дисплей, і в разі виникнення критичної різниці тисків для запобігання зворотної тяги відключає витяжні пристрої в приміщенні.

S-Thermatic NEO - система управління горінням

Для забезпечення оптимальної роботи печі, можна придбати систему автоматичного управління горінням S-Thermatic NEO (додаткова опція, доступна в більшості печей).

Вона складається з набору датчиків для моніторингу температури в приміщенні, димових газів, додаткових датчиків для води (для печей з водяним контуром), диференціального реле тиску з інтерфейсом S-USI II.

Моніторинг здійснюється по bluetooth за допомогою мобільного додатку або за допомогою виділеного дисплея (поставляється в білому і чорному дизайні). Система дозволяє автоматично управляти подачею повітря, показує динаміку процесу горіння, сигналізує про необхідність додавання дров.

У печах SEO S і SEO L система управління є вбудованою, і дозволяє управляти також обертанням корпусу печі. Крім того, для моделей з водяним контуром передбачено управлінням водяним насосом, для моделей з механізованими підйомними дверцятами (SESAM) - управлінням відкриттям і закриванням, а також є довільно програмовані реле.

Необхідне підключення до електроживлення.

Індивідуальне виробництво

Виробництво печей на заводі Spartherm не є масовим або серійним, більша частина продукції виробляється на замовлення. Таким чином, досягається велика різноманітність в дизайні моделей. Крім того, конфігурація облицювання (наприклад, розташування технічних отворів збоку, ззаду або зверху), оснащення додатковими опціями здійснюються тоді, коли вже відомі умови установки: розміщення печі - прістінне або острівне, спосіб підключення до димоходу і підводу зовнішнього повітря.
Таким чином, кожна піч ідеально пристосована до потреб кінцевого споживача і має оригінальний дизайн.

При цьому, якщо ви вже живете в будинку, де плануєте встановити камін-піч, для того щоб подивитися, як піч буде виглядати у вашому інтер'єрі, необов'язково звертатися до дизайнера. Ви можете скористатися додатком доповненої реальності і самостійно поексперементувати з моделями печей і їх кольорами.

Консультація та виїзд інженера - безкоштовно

Якщо у вас виникли питання - звертайтеся! Вибір печі - процес тривалий, адже вона має служити не один десяток років, тому потрібно врахувати всі нюанси. Ви завжди можете проконсультуватися з нашим менеджером за телефоном (067) 239-78-87 або домовитися про зустріч в шоу-румі.

Також, якщо ви хочете купити піч Spartherm, ми рекомендуємо попередній огляд місця установки нашим інженером для оцінки димоходу або умов для його установки. Виїзд інженера - безкоштовний в межах Києва і до 10 км від Окружної.