Технологи компанії Piazzetta присвятили кілька десятиліть вдосконаленню мистецтва виготовлення кераміки, глазурованої кольоровою емаллю. В результаті з'явилося безліч різноманітних і унікальних дизайнерських рішень для камінів і печей.

Для будь-якої моделі печі або камінного облицювання Piazzetta пропонує вибір кількох варіантів з більш ніж 40 кольорів майоліки

Виробництво майоліки

Виготовлення облицювання з майоліки відбувається в кілька етапів і вимагає пильної уваги. Після створення керамічної суміші і її заливки в форму відбувається перший період сушіння, після якого деталь виймається з форми. Потім її полірують вручну і залишають сохнути природнім шляхом. Після цього заготовка з майоліки переміщається в піч: її запікають в перший раз, щоб видалити всю залишкову вологу, і вдруге, щоб зробити її ще більш стійкою і поліпшити її здатність випромінювати тепло. Потім панель забарвлюють вручну і ставлять в піч для самої останньої стадії сушки. Весь процес займає від 12 до 15 днів, і вимагає декількох ручних операцій фахівцями. Така обробка дозволяє створити високоякісне облицювання з майоліки, унікальне в своєму роді.

Унікальні деталі, створені вручну

Майоліка втілює в собі візуальну привабливість і здатність добре передавати тепло. Кольори, починаючи від самих делікатних, таких як Bianco Antico, і закінчуючи найяскравішими, такими як Rosso Lava, допомагають надати додатковий характер цьому багатогранному матеріалу. Оздоблення і намальовані від руки деталі надають додаткову цінність; індивідуальні особливості, такі як відтінки і нюанси кольору, нанесені борозенки і тріщини, роблять кожен прилад Piazzetta по-справжньому унікальним.


Камінні облицювання I Veneziani від Piazzetta

Широкий асортимент дров'яних, пелетних і газових камінів і великий вибір облицювань дозволяють створити справжній дизайнерський камін, що забезпечує високу ефективність горіння. Створення власного індивідуального дизайну каміна можливо завдяки незліченним можливим комбінаціям: найбільш відповідної вашим потребам камінної топки та облицювання з вишуканою майоліки.

Облицювання для камінів представлені в декількох дизайнерських лініях, спрямованих на задоволення різних смаків.

Basic

Облицювання в лінійці Basic налічують понад 40 кольорів і різні стилі оздоблення, і роблять можливими інноваційні та унікальні рішення для створення вашого каміна. Чарівність глянсової поверхні майоліки ще більше підсилює красу вогню, який вона оточує, а широкий вибір топок забезпечує безліч стильових та дизайнерських рішень.

Каталог ...

Elegance & Luxury

В цих двох колекціях втілені результати багаторічних технологічних досліджень, дизайн і мистецтво. Унікальні камінні облицювання серій Elegance і Luxury відрізняються своєю вражаючою візуальною привабливістю. Цей результат став можливий завдяки глибоким дослідженням в області технології виробництва і, в той же час, великій кількості ручних операцій, здійснюваних над кожним облицюванням цієї серії.

Каталог ...

Le Terre

Кожне облицювання цієї серії унікальне, тому що воно робиться індивідуально і здебільшого вручну, досвідченим майстром по кераміці з кращих глиняних сумішей. Кожне облицювання стає унікальним і неповторним предметом.

Каталог ...


Вільно стоячі печі Piazzetta з майолікою

Компанія Piazzetta розробила величезний асортимент печей, дров'яних, газових і пелетних. Різноманітний дизайн дозволяє підібрати піч під будь-який стиль інтер'єру - від суто класичного до ультрасучасного - і на будь-який смак.

Різноманітність кольорів і фактур майоліки з можливістю вибору з великого асортименту печей і камінних облицювань, дозволяє знайти рішення для будь-якого інтер'єру - класичного, вінтажного або ультрасучасного.