Каміннні топки і печі Piazzetta забезпечують абсолютний комфорт. Вони ефективні, створюють неповторну атмосферу довкола вогнища, і в той же час - забезпечують переваги, які відрізняють їх від технічних рішень інших виробників.

Ексклюзивна технологія, рівномірне тепло

Multifuoco System® - запатентоване технічне рішення, що забезпечує комфорт і рівномірне тепло. Це видатна система примусової вентиляції, розроблена і запатентована заводом Piazzetta. Її ефективність підтверджена науковими тестами в Інституті прикладної фізики при Університеті Падуї.

Multifuoco System® дозволяє розподіляти тепло рівномірно в одній або декількох кімнатах, від підлоги до стелі.

Комфорт і добре самопочуття з Multifuoco System®.

По-справжньому інноваційна система в порівнянні з традиційними системами обігріву.

Завдяки потужності Multifuoco System® тепло розподіляється рівномірно по приміщенню, забезпечуючи ідеальну температуру від підлоги до стелі.

В традиційній системі нагріте повітря виходить через конвекційні решітки на рівні людського зрісту та природним чином піднімається вгору. Таким чином, основний шар теплого повітря зосереджується безпосередньо під стелею, а холодне повітря - біля підлоги.

З системою Multifuoco® тепле повітря піднімається від самої підлоги , виходячи з нижньої конвекційної решітки, таким чином, воно  не утворює прошарок нагрітого повітря біля стелі . Інноваційна система потім дозволяє повітрю знову заходити через конвекційні решітки вгорі каміна або печі для подальшого підігріву і продовження циклу.

Таким чином, забезпечується рівномірний розподіл виробленого тепла по приміщенню.

Виведення нагрітого повітря на рівні ніг для максимального комфорту

Розподіл нагрітого повітря по всьому будинку

Multifuoco System® може забезпечити опалення цілого будинку за допомогою простої системи повітропроводів.

Система повітропроводів дозволяє відвести нагріте повітря на відстань до 16 метрів при використанні пеллетной топки, і до 10 метрів при використанні дров'яної топки

Ви можете відвести тепло в кімнати, далеко віддалені від приміщення, де встановлений камін або піч, або на інші поверхи, будучи впевненим, що рівень комфорту буде таким самим, як і в кімнаті, де встановлений камін (піч).

Використовуються гнучкі труби невеликого діаметру (75 мм), зручні в установці. Повітропровідні труби мають бути добре ізольовані для отримання максимуму ефекту від системи опалення.

Тепле повітря потрапляє в кімнати на рівні підлоги через конвекційні решітки c регуляторами потоку . На малюнках нижче показано кілька прикладів розміщення повітропроводів і конвекційних решіток.

Пульт управління для дров'яних топок і печей з системою Multifuoco®

Multifuoco System Plus - це продовження вентиляційної системи Multifuoco System, розроблена спеціально для камінів і печей дров'яного опалення. Робота всієї системи примусової вентиляції безперервно контролюється електронною ЧПУ, яка взаємодіє за допомогою пульта з рідкокристалічним дисплеєм.


По-справжньому гнучка система управління

Пульт управління обладнаний високоточним сенсором для безперервного і ефективного моніторингу температури в приміщенні. Можливість поєднати Multifuoco System Plus з кімнатним термостатом робить її ще більш зручною і гнучкою у використанні.

Пульт дистанційного керування дозволяє обрати один з трьох режимів роботи:

Автоматичний контроль: тепловентилятор автоматично включається, коли температурний сенсор фіксує падіння температури в приміщенні нижче заданого рівня. Після досягнення необхідної температури повітря в кімнаті, вентиляція автоматично вимикається.

Контроль комфорту: в залежності від температури в приміщенні, тепловентилятор може включатися при падінні температури, вимикатися, коли температура вище встановленої межі, або ж автоматично змінювати швидкість руху повітря.

Ручне управління: користувач може сам включити тепловентилятор, навіть якщо температура в приміщенні не впала нижче заданого рівня. При досягненні бажаної температури в приміщенні тепловентилятор сам переходить в автоматичний режим.