Широкоформатні каміни в останні два десятиліття на піку популярності. Розміри і форма широкоформатних камінів припускають використання їх в просторих приміщеннях, з сучасним дизайном в стилі мінімалізм або хай-тек.

Широке скло забезпечує хороший кут огляду вогню, тому часто такі каміни використовуються в зонах відпочинку з широкими диванами. Портали для широкоформатних камінів - простих геометричних форм, в якості матеріалу може бути використана вогнетривка кераміка, мармур, сталь, цегла, онікс. Іноді такий камін створюють і без порталу, вставляють його в стіну з гіпсокартону. Надалі стіна покривається декоративною штукатуркою, забарвлюється або обклеюється шпалерами під час загальних оздоблювальних робіт.

В основі широкоформатного каміна - відповідного розміру камінна топка. Сьогодні топки таких пропорцій є практично у кожного виробника.

Широкоформатні каміни в інтер'єрі


Якщо ви плануєте встановити в своєму будинку широкоформатний камін - в нашому каталозі ви легко можете підібрати підходящу широкоформатну топку в будь-якій ціновій категорії, а інженери-монтажники нашої компанії виїдуть до вас на об'єкт для оцінки технічних умов установки і нададуть безкоштовний розрахунок кошторису.