pixel
Меню
Кошик

Встановлення закритих камінів RSS Feed

Наведені в статтях рекомендації не є керівництвом по самостійній установці каміна і мають бути скориговані з урахуванням специфічних вимог кожного виробника камінних топок, викладених у відповідних інструкціях по установці і експлуатації, що додається до обладнання. Установку камінної топки може виконувати тільки кваліфікований фахівець, з дотриманням всіх норм пожежної безпеки.

Перелік норм, регулюючих забезпечення надійності та пожежної безпеки систем дров'яного опалення на території України *:

  • «Правила пожежної безпеки в Україні» (Наказ МНС №126 від 19.10.2004 г.)
  • «Відведення продуктів згоряння» (Додаток Ж до ДБН В.2.5-20-2001)
  • «Опалення, вентиляція і кондиціонування» (СНиП 2.04.05-91)
  • «Житлові будови» (ДБН В.2.2-15-2005)

*Даний перелік не є вичерпним, і має застосовуватися з урахуванням чинного законодавства України та інструкцій виробника.

01 Oct Вимоги до димоходу та його будова
0 45644
Що потрібно знати, якщо ви встановлюєте в своєму будинку камін Стаціонарний димохід Кожен опалювальний прилад (камінна топка, камін) повинен мати вертикальний димар, який працює шляхом природно..
28 Oct Що варто врахувати під час вибору каміна
0 29250
Сучасні каміни дуже різноманітні, як за дизайном, так і за технічними особливостями. Під час вибору каміна потрібно врахувати: несучу здатність перекриттів, матеріал стін (наприклад, дерево або це..
04 Oct Підвод зовнішнього повітря
0 16974
Повітря для горіння потрапляє всередину камінної топки і вступає в хімічну реакцію з вуглецем з окисленням до CO2 та виділенням тепла. Продукти згоряння виходять у вигляді димових газів через димохід..
01 Oct Розміщення і вимоги до покриття
0 12860
Камін встановлюється на перекриттях будівлі з урахуванням їх несучої конструкції. Перевірте несучу здатність підлоги шляхом додавання: ваги захисту (облицювання стін), ізоляційних матеріалів, облицюв..
04 Oct Переваги закритих камінів
0 8353
З точки зору загальної конструкції, розрізняють каміни відкриті і закриті. Відкритий камін - традиційний камін, викладений з вогнетривких матеріалів, камера згоряння відкрита в приміщення. Закри..
01 Oct Забезпечення вертикальної конвекції
0 6645
Для забезпечення охолодження камінної топки в процесі експлуатації необхідний тепловий обмін з приміщенням, в якому вона встановлена. Такий повітрообмін забезпечується монтажем конвекційного короба на..
06 Nov Приплив повітря для горіння каміна
0 3462
Для забезпечення процесу горіння в каміні, згідно нормативів потрібно забезпечити до 10м 3 повітря в годину на 1 кВт номінальної потужності камінної топки. Приплив повітря, необхідного для горін..
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)