Меню
Кошик

Опис товару

Сталева камінна топка для повітряного опалення LUCY/15 польського заводу Kratki з одним скляним фасадом (стандартна). Відкривання дверцят - бокове.

Особливості камінної топки LUCY 15:

Висока ефективність опалення

Завдяки використанню високоякісної сталі, корпус камінної топки стійкий до впливу високих температур.

Камера згоряння футерована плитами TERMOTEC, що акумулюють теплову енергію. Завдяки цьому, температура підтримується досить високою, щоб забезпечити енергоефективний процес спалювання дров в камінній топці.

Система двох дефлекторів призначена для відбивання димових газів на вторинне допалювання і подовження шляху виходу димових газів в димар. Це підвищує тепловіддачу і ККД камінної топки.

Топка обладнана патрубком подачі зовнішнього повітря діаметром 125 мм. Обсяг зовнішнього повітря, що подається на горіння, можна регулювати за допомогою заслінки. Регістр управління подачею зовнішнього повітря розташований під дверима.

В топці організована система третичного дожига: первинне повітря подається на під камінної топки, вторинне повітря надходить через отвори, розташовані на задній стінці. Крім цього, на горіння надходить повітря з системи «чисте скло» (повітряної завіси).

Безпека

Міцність конструкції забезпечується дуговим зварюванням, що виконують в захисному середовищі інертних газів. Всі сталеві деталі вироблені за допомогою лазерного різання з подальшим згинанням на верстатах з ЧПУ.

Дверцята камінної топки оснащена термостійкої керамікою, що витримує температуру до 660 ° С.

Екологічне горіння

Камінна топка відповідає вимогам стандартів Ecodesign і BimSchV 2, які встановлюють граничні значення емісії СО (чадного газу).

Зручність в експлуатації

Безколосникова камінна топка — спалювання дров з мінімальним залишком найдрібнішої золи. Максимальне використання отриманої теплової енергії.

Особливий перфорований дизайн дверної ручки не дає їй нагрітися занадто сильно, що підвищує комфорт у використанні каміна.

Система «чисте скло» (повітряна завіса) запобігає швидкому забрудненню скла сажею і кіптявою, допомагаючи йому довше залишатися чистим.

Зручність монтажу завдяки регульованим по висоті ніжкам. Крім цього, модель оснащена поворотним патрубком підключення до димоходу — в результаті, немає необхідності купувати додаткові коліна для установки камінної топки.

Сучасний дизайн

Керамічне скло з декоративним напиленням по периметру виглядає стильно і сучасно. Таке технічне рішення візуально збільшує розмір скляного фасаду та акцентує вид на вогонь.

Элегантна і зручна ручка.

Відео про камінні топки Lucy

Характеристики

Загальні характеристики
Країна виробникаПольща
Гарантія5 років
Дизайн
Форма фасадустандартна
Ширина фасаду80-89 см
Відкривання дверцятбокове
Параметри опалення
Тип опаленняповітряне
Площа обігріву, м275 - 150
Потужність, кВт15
Паливодеревина
Довжина полін, мм400
Матеріали
Камера згорянняTermotec
Корпуссталевий
Дно камери згорянняTermotec
Димохід
Діаметр димоходу, мм200
Температура димових газів, ° С263
Конструкція
Зовнішнє повітрявбудований
Первинне повітрярегулюється вручну
Вторинне повітряфіксована подача
Заслінка димоходуні
Зольний ящикзнімний
Еко- та енергоефективність
ККД, %81

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре