Меню
Кошик

Біокамін Kratki India Max

Біокамін Kratki India Max
Біокамін Kratki India Max
Біокамін Kratki India Max
Біокамін Kratki India Max
Біокамін Kratki India Max
Біокамін Kratki India Max
Біокамін Kratki India Max
3 244 грн.
Без ПДВ: 3 244 грн.

Опис товару

INDIA MAX - найгабарітніший біокамін з серії India. Kratki India Max - екокамін відкритого типу, без використання скла, виконаний з пожежобезпечних матеріалів і має стійку форму. Його можна ставити на будь-яке відкрите місце, на підлогу, тумбу або подіум.

Переносний біокамін Kratki моделі INDIA/MAX/CZARNY/TUV обладнаний механічним біопальником з довжиною лінії вогню 35 см, та контейнером для біопалива ємністю 0,75 л. Висота полум'я регулюється за допомогою металевої засувки.

Його можна розмістити як в просторому будинку, так і в невеликій квартирі (не потребує димаря). Це відмінне рішення для дизайну інтер'єра.

Біокамін піднімає температуру до декількох градусів Цельсія, в залежності від висоти полум'я і розмірів внутрішньої частини. 100% генерованого тепла передається в приміщення, завдяки чому біокамін може стати додатковим джерелом тепла.

Використання

Просто залийте біопаливо до рівня, зазначеного в контейнері, і підпаліть за допомогою довгої запальнички або сірників. Не наливайте біопаливо в працюючий камін, дочекайтеся, поки контейнер для біопалива трохи охолоне. Можна гасити полум'я в будь-який час за допомогою засувки.

Не забудьте провітрити приміщення, де розташований біокамін. Пристрій працює на рідкому паливі, дотримуйтесь загальноприйнятих заходів пожежної безпеки.

Якість і гарантія

Біокаміни Kratki виготовлені з високоякісних матеріалів. Виробничий процес здійснюється відповідно до світових стандартів, що підтверджується отриманою сертифікацією ISO 9001:2015.

Крім цього, процес виробництва біокаміна контрольований TÜV Rheinland Poland - біокамін має німецький сертифікат безпеки TÜV. Контейнер, сертифікований TÜV, має додаткову спеціальну камеру, яка запобігає розливу палива в разі випадкового переповнення бака. Він також має індикатор максимального рівня палива. Абсорбуюча вставка, розміщена в центрі контейнера, знижує витрату палива і захищає від розливу біопалива в разі нахилу пристрою.

Гарантія складає 2 роки з моменту покупки виробу.

Відео огляд біокаміну Kratki INDIA:

Камін INDIA MAX досить габаритний, буде краще виглядати на підлозі. А ось зменшена його версія відмінно виглядатиме на столику або поличці - малогабаритний біокамін INDIA mini .

Якщо ж ви хочете розмістити на біокаміні декоративні елементи, такі як гальку або скляні камінчики, кращим варіантом буде компактна модель серії Hotel - біокамін Hotel mini зі склом з двох сторін .

Якщо вам більше імпонують біокаміни, що нагадують класичний камін на дровах - рекомендуємо звернути увагу на біокаміни з порталом , в нашому каталозі великий вибір білих і чорних біокамінів в традиційному стилі.

Для дотримання безпеки, не варто зберігати легкозаймисті речі над каміном або поруч з ним.

Характеристики

Загальні характеристики
Країна виробника Польща
Характеристики біокамінів
Ємність контейнера 0,75 л
Матеріал сталь
Лінія вогню 350
Тип біокаміну переносний
Тип пальника механічна

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре