pixel
Меню
Кошик

Біокаміни Kratki серії Golf

Модель: GOLF/CZARNY/VERTICAL/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Біокамін GOLF ЧОРНИЙ VERTICAL виглядає просто і сучасно, стане оригінальним декором для будь-якого інтер'єру. З його допомогою можна прикрасити вітальню або спальню.Настінний біокамін Kratki моделі GOLF/CZARNY/VERTICAL/TUV обладнаний механічним біопальником з довжиною лінії вогню 15 см, та контейнер..
2 958 грн. Без ПДВ:2 958 грн.
Модель: GOLF/CZARNY/QUBE/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Біокамін GOLF ЧОРНИЙ QUBE виглядає просто і сучасно, стане оригінальним декором для будь-якого інтер'єру. З його допомогою можна прикрасити вітальню або спальню.Настінний біокамін Kratki моделі GOLF/CZARNY/QUBE/TUV обладнаний механічним біопальником з довжиною лінії вогню 15 см, та контейнером для б..
3 920 грн. Без ПДВ:3 920 грн.
Модель: GOLF/CZARNY/HORIZONTAL/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Біокамін GOLF ЧОРНИЙ HORIZONTAL виглядає просто і сучасно, стане оригінальним декором для будь-якого інтер'єру. З його допомогою можна прикрасити вітальню або спальню.Настінний біокамін Kratki моделі GOLF/CZARNY/HORIZONTAL/TUV обладнаний механічним біопальником з довжиною лінії вогню 15 см, та конте..
3 315 грн. Без ПДВ:3 315 грн.
Модель: GOLF/CZARNY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Біокамін Kratki GOLF належить до серії настінних вбудованих камінів. Простий і елегантний дизайн біокаміна добре інтегрується в будь-яке сучасне приміщення: від вітальні, спальні до офісу або холу модного ресторану. Як матеріал для виготовлення корпусу використана листова сталь, пофарбована порошков..
2 281 грн. Без ПДВ:2 281 грн.
Модель: GOLF/CZARNY/SZLIF/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Біокамін GOLF СТАЛЬНИЙ виглядає просто і сучасно, стане оригінальним декором для будь-якого інтер'єру. З його допомогою можна прикрасити вітальню або спальню.Настінний біокамін Kratki моделі GOLF/CZARNY/SZLIF/TUV обладнаний механічним біопальником з довжиною лінії вогню 15 см, та контейнером для біо..
4 526 грн. Без ПДВ:4 526 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Біокаміни GOLF польського заводу Kratki - невеликі за розміром корпусу і біогорелкі каміни для настінного розміщення.

Розміри всіх моделей серії однакові і складають: ширина 64.80 см x висота 37.40 см і глибина 14.40 см. Одна з моделей GOLF/2/CZARNY, дещо менше в ширину (62 см) і, що більш важливо, має глибину всього 11 см. Біокаміни Kratki Golf призначені для вбудовування в нішу або навішування на плоску стіну.

Пальник в цих невеликих біокамінах - механічного типу, сертифікований відповідно до TÜV. Довжина лінії вогню - 15 см, ємність контейнера з біопаливом - 200 мл.

Дизайн моделей серії полягає в різних варіантах комбінацій пофарбованої сталевої рами чорного кольору і обробки з нержавіючої сталі, від повністю чорного до сталевого обрамлення. Схожий дизайн (колірні поєднання чорного і сталі), позначений як Qube, Horizontal, Vertical - і в серії DELTA того ж виробника. У порівнянні з серією Golf, біокаміни серії Kratki DELTA більше за шириною, висотою, ширше рама обрамлення, і більше розміри біогорелкі (за винятком базової моделі серії Delta , пальники в біокамінах серії комплектуються з довжиною лінії вогню від 25 см і об'ємом контейнера від 0, 5 л).

Поділитися: