Меню
Кошик

Біокаміни Planika Push Button

Колекція Push Button представлена ​​напівавтоматичними біокамінами: настінного типу - Wall Fire, підлогового - Hot Box, Zen, і вбудованого - Prime Fire.

Завдяки запатентованій системі згоряння етанолу BEV ви можете насолоджуватися атмосферою реального полум'я без диму, запаху і кіптяви. Тому, і встановити такий камін можна в будь-якому місці вашого будинку, квартири.

Всі каміни серії оснащені необхідними датчиками безпеки, контролюючими їх роботу. Крім того, кожна модель включає в себе функцію «Child safety lock», яка захищає дітей від гри з пристроєм і відкриття паливного бака.

Додатково встановлено режим ECO, який збільшує час горіння, і захищає камін від перегріву.

Модель: Zen High Stock: На замовлення
Затишний еліпсоподібний біокамін Planika ZEN з красивою лінією вогню. Виговлений з високоякісних матеріалів. Обладнаний датчиками безпеки і запатентованою технологією BEV (під час горіння відсутній запах і дим, виділяються тільки пари води і CO2 - в пропорціях, р..
88 330 грн. Без ПДВ:88 330 грн.
Модель: Zen Stock: На замовлення
Затишний еліпсоподібний біокамін Planika ZEN з красивою лінією вогню. Виговлений з високоякісних матеріалів. Мобільність приладу дозволяє насолоджуватися теплом вогню в будь-якому куточку Вашого будинку. Обладнаний датчиками безпеки і запатентованою технологіє..
80 300 грн. Без ПДВ:80 300 грн.
Модель: Wallfire Stock: На замовлення
Настінний напівавтоматичний біокамін Planika WALLFIRE виготовлений з матової нержавіючої сталі. На ньому розташований великий світлодіодний дисплей, на якому відображається режим роботи. Висоту полум'я можливо регулювати, вибираючи з чотирьох режимів найбільш комфортний. Ви можете управляти р..
61 028 грн. Без ПДВ:61 028 грн.
Модель: Prime Fire Stock: На замовлення
PrimeFire - це революційне рішення для всіх, хто мріє про гіпнотизуючу атмосферу полум'я у своїй оселі. Справжній вогонь одним натисканням кнопки. Напівавтоматичний біокамін Planika PRIME FIREвиготовлений із сталі з порошковим покриттям. На ньому розташований дисплей, на якому відо..
59 276 грн. Без ПДВ:59 276 грн.
Модель: Hotbox Stock: На замовлення
Напівавтоматичний біокамін Planika Hot Box обладнаний запатентованою технологією згоряння BEV (Burning Vapous Technology), яка значно покращує процес горіння і продовжує час горіння до 5 годин. Продукт дуже простий у використанні, завдяки інтелектуальній електроніці, якою ви можете керуват..
52 034 грн. Без ПДВ:52 034 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)