pixel
Меню
Кошик

Біокаміни Kratki серії Hotel

Модель: HOTEL/MINI/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Зменшений варіант популярної моделі біокамінів серії Hotel. Виріб виконаний з вогнетривкого скла і високоякісної сталі зі спеціальним порошковим покриттям. Скляні стінки з двох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять біокамін Kratki HOTEL MINI безпечним у використанні, забезпечуючи додатковий ..
3 791 грн. Без ПДВ:3 791 грн.
Модель: HOTEL/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Підлоговий біокамін HOTEL був розроблений фірмою Kratki спеціально для великих комерційних і житлових приміщень. За наявності сприятливих погодних умов (відсутність дощу і вітру) такий прилад можна встановлювати в саду або відкритій терасі. Виріб виконаний з вогнетривкого скла і високоякісної сталі ..
6 091 грн. Без ПДВ:6 091 грн.
Модель: HOTEL/BIALY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Біокамін HOTEL БІЛИЙ - невеликий переносний биокамин, простий і елегантний. За сприятливих погодних умов може використовуватися в саду або на терасі.Переносний біокамін Kratki моделі HOTEL/BIALY/TUV обладнаний механічним біопальником з довжиною лінії вогню 25 см, та контейнером для біопалива ємністю..
7 225 грн. Без ПДВ:7 225 грн.
Модель: HOTEL/MINI/BIALY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Біокамін HOTEL MINI БІЛИЙ - невеликий переносний биокамин, простий і елегантний. За сприятливих погодних умов може використовуватися в саду або на терасі.Переносний біокамін Kratki моделі HOTEL/MINI/BIALY/TUV обладнаний механічним біопальником з довжиною лінії вогню 15 см, та контейнером для біопали..
4 536 грн. Без ПДВ:4 536 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Біокаміни Hotel польського заводу Kratki - це універсальні переносні каміни на біопаливі з простою конструкцією підстави і захисними стінками (скляним огородженням). Можуть бути використані як в будинку, так і на терасі. Для настільного розміщення призначені моделі з позначенням MINI в назві, базові моделі HOTEL будуть краще виглядати на підлозі. Дизайн моделей - сучасний.

Альтернативний дизайн біокаміна з такими ж функціями, розміром пальника і паливного бака - BIOMISA з декоративним корпусом арочної форми.