pixel
Меню
Кошик

Біокаміни серії Tango

Модель: TANGO4/CZARNY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Підлоговий біокамін Kratki TANGO 4 ЧОРНИЙ з круглим пальником, завдяки своєму простому і елегантному дизайну ідеально підійде як для комерційних, так і житлових приміщень. Скляні стінки з чотирьох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять цей біокамін більш безпечним у використанні, забезпечуючи..
3 434 грн. Без ПДВ:3 434 грн.
Модель: TANGO4/BIALY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Підлоговий біокамін Kratki TANGO 4 БІЛИЙ з круглим пальником, завдяки своєму простому і елегантному дизайну ідеально підійде як для комерційних, так і житлових приміщень. Скляні стінки з чотирьох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять цей біокамін більш безпечним у використанні, забезпечуючи ..
3 434 грн. Без ПДВ:3 434 грн.
Модель: TANGO3/CZARNY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Підлоговий біокамін Kratki TANGO 3 ЧОРНИЙ з круглим пальником, завдяки своєму простому і елегантному дизайну ідеально підійде як для комерційних, так і житлових приміщень. Скляні стінки з чотирьох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять цей біокамін більш безпечним у використанні, забезпечуючи..
3 175 грн. Без ПДВ:3 175 грн.
Модель: TANGO3/BIALY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Підлоговий біокамін Kratki TANGO 3 БІЛИЙ з круглим пальником, завдяки своєму простому і елегантному дизайну ідеально підійде як для комерційних, так і житлових приміщень. Скляні стінки з чотирьох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять цей біокамін більш безпечним у використанні, забезпечуючи ..
3 175 грн. Без ПДВ:3 175 грн.
Модель: TANGO2/CZARNY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Підлоговий біокамін Kratki TANGO 2 ЧОРНИЙ з круглим пальником, завдяки своєму простому і елегантному дизайну ідеально підійде як для комерційних, так і житлових приміщень. Скляні стінки з чотирьох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять цей біокамін більш безпечним у використанні, забезпечуючи..
2 884 грн. Без ПДВ:2 884 грн.
Модель: TANGO2/BIALY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Підлоговий біокамін Kratki TANGO 2 БІЛИЙ з круглим пальником, завдяки своєму простому і елегантному дизайну ідеально підійде як для комерційних, так і житлових приміщень. Скляні стінки з чотирьох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять цей біокамін більш безпечним у використанні, забезпечуючи ..
2 884 грн. Без ПДВ:2 884 грн.
Модель: TANGO1/CZARNY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Підлоговий біокамін Kratki TANGO 1 ЧОРНИЙ з круглим пальником, завдяки своєму простому і елегантному дизайну ідеально підійде як для комерційних, так і житлових приміщень. Скляні стінки з чотирьох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять цей біокамін більш безпечним у використанні, забезпечуючи..
2 786 грн. Без ПДВ:2 786 грн.
Модель: TANGO1/BIALY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Підлоговий біокамін Kratki TANGO 1 БІЛИЙ з круглим пальником, завдяки своєму простому і елегантному дизайну ідеально підійде як для комерційних, так і житлових приміщень. Скляні стінки з чотирьох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять цей біокамін більш безпечним у використанні, забезпечуючи ..
2 786 грн. Без ПДВ:2 786 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Біокаміни Kratki серії Tango - це ідеальне доповнення сучасного інтер'єру; можливість встановити в будь-якому місці і цікава форма роблять їх ідеально відповідними як для великих комерційних, так і для житлових приміщень. При наявності сприятливих погодних умов (відсутність дощу і вітру), такі прилади можна встановлювати в саду або на відкритій терасі.

Всі вироби серії виконані з вогнетривкого скла і високоякісної сталі зі спеціальним порошковим покриттям. Пальник містить в собі спеціальні волокна, які мають властивість вбирати вологу, тому при падінні приладу паливо не проливається, що підвищує безпеку у використанні. Скляні стінки з чотирьох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять биокамин Kratki Tango більш безпечним у використанні, забезпечуючи додатковий захист для дітей і домашніх тварин. Як і інші переносні біокаміни, їх можна з легкістю перемістити в будь-яке місце.

Чотири різні розміри і три кольори корпусу на вибір дозволяють підібрати биокамин для будь-якого інтер'єру.