Меню
Кошик

Біокаміни з порталом

Дані пристрої являють собою готове рішення, які не вимагають складної установки - після розпакування, прилад готовий до роботи.

Якщо ви хочете купити біокаміни, що нагадують за своїм дизайном класичні каміни на дровах - біокаміни з порталом будуть найкращим вибором.

Ці біокаміни найбільш виграшно виглядають у великих приміщеннях. Ідеально доповнюють інтер'єр вітальні. Як правило, встановлюються в впритул до плоскої стіни.

Портал таких біокамінів виконаний з МДФ. Використання цього матеріалу дає дуже великі можливості моделювання корпусу, що робить доступним широкий спектр класичних (наприклад,  біокамін Kratki DECEMBER) і сучасних  (біокамін Kratki EGZUL) дизайнерських рішень різних розмірів.

Модель: QUAERERE/TUV Stock: На замовлення
Підлоговий біокамін QUAERERE Kratki виконаний з МДФ і пофарбований у білий колір, внутрішній корпус - з нержавіючої сталі з порошковим покриттям чорного кольору. Регулювання інтенсивності полум'я виконується кришкою пальника. Представлена модель призначена для використання в побутових приміщенняx. М..
16 404 грн. Без ПДВ:16 404 грн.
Модель: PLANET/TUV Stock: На замовлення
Підлоговий біокамін PLANET Kratki виконаний з МДФ і пофарбований у білий колір, внутрішній корпус - з нержавіючої сталі з порошковим покриттям чорного кольору. Регулювання інтенсивності полум'я виконується кришкою пальника. Представлена модель призначена для використання в побутових приміщенняx. Мон..
16 404 грн. Без ПДВ:16 404 грн.
Модель: NOVEMBER/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Підлоговий біокамін NOVEMBER Kratki з порталом в англійському стилі. Портал біокаміна виконаний з МДФ і пофарбований у білий колір, внутрішній корпус - з нержавіючої сталі з порошковим покриттям чорного кольору. Регулювання інтенсивності полум'я виконується кришкою пальника. Представлена модель..
16 404 грн. Без ПДВ:16 404 грн.
Модель: MARCH/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Підлоговий біокамін MARCH Kratki з порталом в англійському стилі. Портал біокаміна виконаний з МДФ і пофарбований у білий колір. Внутрішній корпус з нержавіючої сталі з порошковим покриттям чорного кольору. Регулювання інтенсивності полум'я виконується кришкою пальника. Представлена модель признач..
16 404 грн. Без ПДВ:16 404 грн.
Модель: LEGIONIS/TUV Stock: На замовлення
Підлоговий біокамін LEGIONIS Kratki з порталом в англійському стилі. Портал біокаміна виконаний з МДФ і пофарбований у білий колір. Внутрішній корпус - з нержавіючої сталі з порошковим покриттям чорного кольору. Регулювання інтенсивності полум'я виконується кришкою пальника. Представлена модель при..
16 404 грн. Без ПДВ:16 404 грн.
Модель: JULY/TUV Stock: На замовлення
Підлоговий біокамін JULY Kratki виконаний з МДФ і пофарбований у білий колір, внутрішній корпус - з нержавіючої сталі з порошковим покриттям чорного кольору. Регулювання інтенсивності полум'я виконується кришкою пальника. Представлена модель призначена для використання в побутових приміщенняx..
16 404 грн. Без ПДВ:16 404 грн.
Модель: FEBRUARY/TUV Stock: На замовлення
Підлоговий біокамін FEBRUARY Kratki з порталом в англійському стилі. Портал біокаміна виконаний з МДФ і пофарбований у білий колір, внутрішній корпус - з нержавіючої сталі з порошковим покриттям чорного кольору. Регулювання інтенсивності полум'я виконується кришкою пальника. Представлена модель..
16 404 грн. Без ПДВ:16 404 грн.
Модель: EGZUL/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Витончений підлоговий біокамін EGZUL прямокутної форми з оригінальною поверхнею. Корпус біокаміна виготовлений з МДФ, біовкладка - з нержавіючої сталі. Дана модель призначена для домашнього використання; відмінно доповнить сучасний інтер'єр вітальні або спальні. Монтується впритул до пласкої стіни...
19 292 грн. Без ПДВ:19 292 грн.
Модель: DECEMBER/TUV Stock: На замовлення
Підлоговий біокамін DECEMBER Kratki з порталом в англійському стилі. Портал біокаміна виконаний з МДФ і пофарбований у білий колір. Внутрішній корпус - з нержавіючої сталі з порошковим покриттям чорного кольору. Регулювання інтенсивності полум'я виконується кришкою пальника. Представлена модель..
22 022 грн. Без ПДВ:22 022 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)