Меню
Кошик

Біопальники та біокаміни для вбудовування

Модель: AF/PM/TUV Stock: На замовлення
Паливний бак серії AF виготовлений з високоміцної вогнетривкої сталі. Призначений для встановлення в нішу, портал.   В цілях безпеки, при монтажі в нішу необхідно використовувати теплоізоляційний матеріал.  Вогонь в біокаміні гаситися шляхом перекриття доступу повітря до вогню. Для тушіння..
1 200 грн. Без ПДВ:1 200 грн.
Модель: AF/PA Stock: На замовлення
Паливний бак серії AF виготовлений з високоміцної вогнетривкої сталі. Призначений для встановлення в нішу, портал.   В цілях безпеки, при монтажі в нішу необхідно використовувати теплоізоляційний матеріал.  Вогонь в біокаміні гаситися шляхом перекриття доступу повітря до вогню. Для тушіння..
1 507 грн. Без ПДВ:1 507 грн.
Модель: AF/PD/TUV/V2 Stock: На замовлення
Паливний бак серії AF виготовлений з високоміцної вогнетривкої сталі. Призначений для встановлення в нішу, портал.   В цілях безпеки, при монтажі в нішу необхідно використовувати теплоізоляційний матеріал.  В серії паливних баків польського виробника КРАТКІ, є також аналогічна модель з опц..
2 120 грн. Без ПДВ:2 120 грн.
Модель: Quadra Drop-in III Stock: На замовлення
Біогорелка Quadra Drop-in III з шириною лінії вогню 1500 мм.{ebios}..
104 234 грн. Без ПДВ:104 234 грн.
Модель: Quadra Drop-in II Stock: На замовлення
Біогорелка Quadra Drop-in II з шириною лінії вогню 1000 мм.{ebios}..
71 312 грн. Без ПДВ:71 312 грн.
Модель: Quadra Drop-in I Stock: На замовлення
Біогорелка Quadra Drop-in I з шириною лінії вогню 500 мм.{ebios_wick_burner} {ebios}..
42 073 грн. Без ПДВ:42 073 грн.
Модель: Quadra Drop-in Automatic II Stock: На замовлення
Автоматичний біопальник Quadra Drop-in Automatic II з шириною лінії вогню 1000 мм.{ebios_automatic_burner} {ebios}..
127 642 грн. Без ПДВ:127 642 грн.
Модель: Quadra Drop-in Automatic I Stock: На замовлення
Автоматичний біопальник Quadra Drop-in Automatic I з шириною лінії вогню 500 мм.{ebios_automatic_burner} {ebios}..
109 368 грн. Без ПДВ:109 368 грн.
Модель: Prime Fire Stock: На замовлення
PrimeFire - це революційне рішення для всіх, хто мріє про гіпнотизуючу атмосферу полум'я у своїй оселі. Справжній вогонь одним натисканням кнопки. Напівавтоматичний біокамін Planika PRIME FIREвиготовлений із сталі з порошковим покриттям. На ньому розташований дисплей, на якому відображається режи..
56 637 грн. Без ПДВ:56 637 грн.
Модель: Hotbox Stock: На замовлення
Напівавтоматичний біокамін Planika Hot Box обладнаний запатентованою технологією згоряння BEV (Burning Vapous Technology), яка значно покращує процес горіння і продовжує час горіння до 5 годин. Продукт дуже простий у використанні, завдяки інтелектуальній електроніці, якою ви можете керуват..
49 718 грн. Без ПДВ:49 718 грн.
Модель: FLA 3
Біокамін FIRE LINE AUTOMATIC 3 найбільш передовий продукт з колекції біокамінів Planika. Розробники надають користувачеві кілька варіантів віддаленого управління вогнем. Не покидаючи улюбленого дивана, можна легко вибрати один з шести рівнів полум'я за допомогою пульта дистанційного керування, сис..
0 грн. Без ПДВ:0 грн.
Модель: FLA 2 Model E Stock: На замовлення
Цей напівавтоматичний високо функціональний прилад є продовженням лінії розкішних біокамінів серії Automatic Fireplaces. Продукт обладнений світлодіодним дисплеєм, панелю управлінням з можливостью регулювання рівня полум'я. Має датчики безпеки, які контролюють температуру, рівень палива, концен..
111 600 грн. Без ПДВ:111 600 грн.
Модель: Chili Fire Stock: На замовлення
Planika Chili Fire розроблений італійськими дизайнерами спеціально, щоб додати стиль і пожвавити атмосферу вашої кухні, перетворюючи кімнату для приготування їжі в справжнє серце будинку. Чилі Вогонь додає унікальне почуття розкоші та стилю в кожну кухню, ресторан, обідню зону.Завдяки своїм компактн..
79 794 грн. Без ПДВ:79 794 грн.
Модель: QUEBEC/CZARNY/TUV Stock: На замовлення
Широкоформатний біокамін QUEBEC Kratki виготовлений з високоміцної сталі стійкої до високих температур. Оснащений двома контейнерами для біопалива ємністю - 1,6 л, що забезпечує до 5 годин безперервного горіння. Регулювання інтенсивності полум'я виконується кришкою пальника, яка у комплекті. Модель ..
8 537 грн. Без ПДВ:8 537 грн.
Модель: Fire Base Stock: На замовлення
Біогорелка ebios-fire® Fire Base Drop-in - кругла механічна біогорелка. Легко встановлюється на будь-якій поверхні всередині або зовні приміщення. Масивний скляний циліндр захищає полум'я від потоків повітря.{ebios_design_collection} {ebios}..
60 348 грн. Без ПДВ:60 348 грн.
Модель: Built-In Fireplace U Automatic Stock: На замовлення
Біокамін Ebios-Fire Built-In Fireplace U призначений для монтажу в стінах і конструкціях з цегли, піноблоку, гіпсокартону. Комплектується біогорелкой Quadra Drop-in Automatic I.{ebios_automatic_burner} {ebios}..
151 413 грн. Без ПДВ:151 413 грн.
Показано з 1 по 16 із 28 (2 сторінок)