pixel
Меню
Кошик

Доставка і оплата

Довідкові ціни в євро перераховуються в гривню за комерційним курсом сайту kurs.com.ua на день здійснення взаєморозрахунків. Всі товари закуповуються в Європі, тому наші ціни залежать від курсу євро. Для отримання ціни в гривні, досить перемкнути валюту у верхньої панелі сайту.

Способи оплати

  Готівкою. Оплата готівкою при отриманні товару

  Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх населених пунктах на території України. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо вам товарний чек.


  Безготівковий. Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку

  При виборі безготівкового способу оплати, розрахунок здійснюється наступним способом:

після оформлення замовлення, менеджер магазину по електронній поштою надішле вам рахунок-фактуру, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку. Доставка замовлення здійснюється після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Способи доставки

Доставка по Києву  В Києві

Доставка по Києву здійснюється безкоштовно нашим автотранспортом за вказаною Вами адресою в будні дні з 11-00 до 17-00. Для розвантаження доставленого устаткування (топки, печі, порталу), в залежності від замовленої моделі, буде потрібно від 2 до 6 осіб, які повинні бути на вашому об'єкті. Якщо у вас немає можливості організувати розвантаження, попереджайте менеджера завчасно. В цьому випадку ми будемо залучати бригаду вантажників, їх роботу потрібно буде оплатити окремо. Вартість розвантаження буде залежати від ваги топки, району і часу доставки, і буде узгоджена з Вами попередньо. 

Оплата здійснюється готівкою при отриманні замовленого обладнання та супровідних документів.


Доставка по Київській області  В Київскій області

Доставка по Київській області здійснюється нашим автотранспортом з попереднім узгодженням вартості. Для розвантаження доставленого устаткування (топки, печі, порталу), в залежності від замовленої моделі, буде потрібно від 2 до 6 осіб, які  повинні бути на вашому об'єкті. Якщо у вас немає можливості організувати розвантаження, завчасно попереджайте менеджера. В цьому випадку ми будемо залучати бригаду вантажників, їх роботу потрібно буде оплатити окремо. Вартість розвантаження буде залежати від ваги топки, району і часу доставки, і буде узгоджена з Вами попередньо. Практика показує, що в споруджуваних котеджних містечках зазвичай більш економічно доцільно залучати до розвантаження місцевих робітників. 

Доставка по Україні  Доставка по Україні

Ми здійснюємо відправку обладнання для камінів по Україні кур'єрською службою .

Вантаж приходить на склад перевізника у вашому місті. При відправці ми замовляємо спеціальну упаковку (обшивка дерев'яним каркасом), і страхуємо обладнання на повну вартість. Доставка до склада перевізника у вашому місті оплачується нашою компанією (крім доставки акційних товарів, які продаються зі знижкою). 

Звертаємо вашу увагу на те, що у великих містах зазвичай кілька складів для великогабаритних вантажів, тому ви можете вибрати більш зручний для вас по розташуванню. При виборі складу уточніть у працівників сервісу доставки питання наявності на складі можливості безкоштовного механізованого завантаження отриманого вантажу на ваш автотранспорт. Така зручність - важливий критерій вибору складу, так як вага обладнання, що поставляється нами, становить від 100 до 400 кг. 

Для отримання вантажу вам знадобиться номер вантажної декларації, а також паспорт. Тому, при оформленні замовлення з доставкою по Україні на нашому сайті просимо правильно зазначати прізвище та ім'я людини, яка буде отримувати і оплачувати товар на складі перевізника у Вашому місті. 

Оплата за топку, піч, портал, біокамін, електрокамін здійснюється післяплатою за фактом отримання, після огляду цілісності скла та відповідності замовленню. Комісію за пересилку грошей оплачує покупець (у разі, якщо Ви обираєте 100% передоплату замовлення, післяплати немає). 

Ціна в гривні фіксується в день відправлення товару.

Самовивіз  Самовивіз

При бажанні, ви можете забрати продукцію самостійно (за попереднім замовленням напередодні), місце самовивозу уточнюйте з менеджером.