pixel
Меню
Кошик

Каміни Focus (Франція)

Модель: Optifocus 1750 Stock: На замовлення
Optifocus 1750 - пристінний камін з панорамним вогнищем, закритим двома розсувними склокерамічними панелями, системою рекуперації тепла, полицею і відділенням для дров. Камінна полиця шириною 1,75 м, за запитом, може бути оздоблена плиткою, мармуром, гранітом або емальованим вулканічним каменем.Стал..
431 930 грн. Без ПДВ:431 930 грн.
Модель: Optifocus 1250 Stock: На замовлення
Optifocus 1250 - пристінний камін з панорамним вогнищем, закритим двома розсувними склокерамічними панелями, системою рекуперації тепла, полицею і відділенням для дров. Камінна полиця шириною 1,25 м, за запитом, може бути оздоблена плиткою, мармуром, гранітом або емальованим вулканічним каменем.Стал..
423 514 грн. Без ПДВ:423 514 грн.
Модель: Heterofocus 1400 Stock: На замовлення
Heterofocus 1400 - пристінний камін з закритим вогнищем, характерною особливістю якого, крім оригінальної форми, є фінішна обробка з полірованої сирої сталі, що здійснюється вручну і робить кожен екземпляр цієї моделі неповторним. Крім унікального дизайну, модель відрізняється високою енергоефективн..
352 433 грн. Без ПДВ:352 433 грн.
Модель: Filiofocus 2000 Mural Vitre Stock: На замовлення
Filiofocus 2000 Mural Vitre - панорамний камін для пристінного розміщення. Скло складається з трьох частин, одна з яких відсувається. Прообраз цієї моделі - гігантський камін, розроблений Домініком Имбером в 2001 році на замовлення відомого архітектора Нормана Фостера для його проекту престижної рец..
729 370 грн. Без ПДВ:729 370 грн.
Модель: Filiofocus 1600 Mural Vitre Stock: На замовлення
Filiofocus 1600 Mural Vitre - панорамний камін для пристенного розміщення. Скло складається з трьох частин, одна з яких відсувається. Прообраз цієї моделі - гігантський камін, розроблений Домініком Имбером в 2001 році на замовлення відомого архітектора Нормана Фостера для його проекту престижної рец..
653 557 грн. Без ПДВ:653 557 грн.
Модель: Slimfocus suspended Stock: На замовлення
Slimfocus suspended - компактний підвісний камін, що втілює інноваційний сучасний дизайн. Модель була удостоєна трьох престижних нагород - золото від German Design Awards 2017, Design Innovation Awards 2015 і 13º Premios NAN Arquitectura y Construccion 2019. Цей камін був першим закритим підвісним..
453 021 грн. Без ПДВ:453 021 грн.
Модель: Slimfocus on base Stock: На замовлення
Slimfocus on base - компактний острівний камін, що втілює інноваційний сучасний дизайн. Модель була удостоєна трьох престижних нагород - золото від German Design Awards 2017, Design Innovation Awards 2015 і 13º Premios NAN Arquitectura y Construccion 2019. Підведення зовнішнього повітря на горіння..
453 021 грн. Без ПДВ:453 021 грн.
Модель: Gyrofocus Stock: На замовлення
Gyrofocus - підвісний камін з відкритим вогнищем, обертається на 360°. Його революційний і позачасовий дизайн був придуманий Домініком Умбером ще в 1968 році, і переміг у всіх можливих рейтингах і номінаціях. Він виставлявся в Музеї сучасного мистецтва в Бордо (1996 рік), Національному центрі сучасн..
454 847 грн. Без ПДВ:454 847 грн.
Модель: Ergofocus Stock: На замовлення
Ergofocus - відкритий підвісний камін з обертовим вогнищем, одна з найпопулярніших моделей бренду Focus. Його форма не просто задовольняє естетичні смаки, а й забезпечує високу енергоефективність горіння, наскільки це тільки можливо для відкритого каміна.Сталева конструкція каміна покрита чорною жар..
327 353 грн. Без ПДВ:327 353 грн.
Модель: Domofocus Stock: На замовлення
Domofocus - підвісний відкритий камін з поворотним вогнищем 360°, зменшена версія каміна Gyrofocus, в той же час, має вогнище більшого розміру.Сталева конструкція каміна покрита чорною жароміцною порошковою фарбою з матовою поверхнею, на вимогу можливе забарвлення корпусу в білий колір.У комплект по..
445 957 грн. Без ПДВ:445 957 грн.
Модель: Bathyscafocus Hublot Stock: На замовлення
Bathyscafocus Hublot - підвісний камін з поворотним вогнищем. Ця модель дивує досконалістю своєї сферичної форми, і викликає асоціації з морем. Особливістю цієї моделі, на відміну від Bathyscafocus, є сферичні скляні дверцята.Підстава каміна може знаходитися на рівні підлоги, вбудована в підлогу або..
397 691 грн. Без ПДВ:397 691 грн.
Модель: Bathyscafocus Stock: На замовлення
Bathyscafocus - відкритий підвісний камін з поворотним вогнищем. Ця модель дивує досконалістю своєї сферичної форми, і викликає асоціації з морем.Підстава каміна може знаходитися на рівні підлоги, вбудована в підлогу або її може бути піднесено над підлогою за допомогою сталевого п'єдесталу (додатков..
298 420 грн. Без ПДВ:298 420 грн.
Модель: Antefocus Stock: На замовлення
Antefocus - відкритий острівний камін з широким вогнищем 1,9 м. Ця модель - перше творіння легендарного засновника бренду Focus Домініка Умбера, він створив його для особистого використання ще в 1967 році. Згодом ця модель послужила прототипом для каміна Gyrofocus, і відправною точкою у створенні вс..
473 065 грн. Без ПДВ:473 065 грн.
Модель: Stofocus 2 Stock: На замовлення
Stofocus 2 - висока, енергоефективна піч-камін з поворотною підставою. Потрійна ізоляція і герметична конструкція дозволяють її експлуатацію в енергозберігаючих будинках. Високе скло, що забезпечує шикарний огляд вогню, розташоване несиметрично щодо центру фасаду. Дрова завантажуються збоку. Оздобле..
337 054 грн. Без ПДВ:337 054 грн.
Модель: Mezzofocus Vitre Stock: На замовлення
Mezzofocus Vitre - Сталева конструкція каміна покрита чорною жароміцною порошковою фарбою з матовою поверхнею, на вимогу можливе забарвлення корпусу в білий колір.У комплект поставки включені чорні димохідні труби, розраховані на приміщення висотою 2,7 м, і пластина кріплення до стелі розміром 50х50..
626 348 грн. Без ПДВ:626 348 грн.
Модель: Mezzofocus Stock: На замовлення
Mezzofocus - відкритий острівний камін, верхня і нижня частина якого, разом з простором вогнища між ними, утворюють ідеальну сферу.Сталева конструкція каміна покрита чорною жароміцною порошковою фарбою з матовою поверхнею.У комплект поставки включені чорні димохідні труби, розраховані на приміщення ..
460 931 грн. Без ПДВ:460 931 грн.
Показано з 1 по 16 із 35 (3 сторінок)

Каміни французької торгової марки Focus - легенда в світі дизайну. Вони не тільки прикрашають дивовижні інтер'єри, створені кращими дизайнерами в різних країнах світу, але також є експонатами в Музеях Сучасного Мистецтва в Бордо, Греноблі, Стокгольмі і музеї Гуггенхайма (Нью-Йорк).

Засновник компанії, Домінік Імбер, здобув освіту в галузі літератури в Парижі і Лондоні, став доктором соціології в Сорбонні (з дисертацією про вплив естетики робочого середовища на людську поведінку) і кілька років викладав історію в паризькому ліцеї, перш ніж зробити крутий поворот у своїй кар'єрі .


Перший камін Antefocus був створений ним для себе в 1967 р, і до цього дня залишається одним з флагманів модельного ряду Focus, який налічує тепер більше 60 моделей, що зібрали кілька десятків міжнародних нагород в галузі дизайну, та представленого в 55 країнах по всьому світу. Мабуть, одними з найбільш знакових досягнень є перший приз в номінації "Найкрасивіший об'єкт в світі" (Pulchra design awards, Італія, 2009) і Reddot award 2014 (Essen - Німеччина).

Філософія бренду Focus і підхід до виробництва

Без поезії ми існуємо, але не живемо. Для мене дизайн - це втілення протистояння, що існує між поезією і утилітарністю, між мистецтвом і функціональністю, між емоціями і раціональністю (Домінік Имбер)

Штаб-квартира компанії і майстерня, в якій Домінік створює нові моделі розташована в селищі Віола-ле-Фор на півдні Франції, а виробництво камінів Фокус реалізовано на базі фабрики Теус площею 22 тис м2, з більш ніж 100-річною традицією в обробці стали, в логістичному центрі Кавальон.

Асортимент камінів Focus

Особливість модельного ряду камінів компанії Focus - велика кількість камінів з відкритим вогнищем, і, в основному, це підвісні каміни, які ніби парять в повітрі. Велика частина камінів - острівні, призначені для розміщення в центрі кімнати, ніби запрошуючи за давньою традицією зібратися навколо вогню. Димохід в кімнаті підключення каміна - відкритого монтажу, труби в колір каміна є частиною комплекту поставки. Колір камінів за замовчуванням - чорний (антрацит), проте в деяких моделях є можливість вибрати біле забарвлення або ж сиру сталь.

Де купити каміни Фокус

Купити каміни Focus в з доставкою і установкою можна на сайті компанії KamiNova. Наші фахівці допоможуть вам вибрати відповідну модель, комплектацію поставки, виконають грамотний монтаж "під ключ" з дотриманням норм пожежної безпеки.

Поділитися: