pixel
Меню
Кошик

Кутові каміни

Модель: Santiago Rincon Stock: На замовлення
Santiago Rincon іспанського бренду Traforart - відкритий кутовий камін з великим декоративним ковпаком. Для захисту вогнища можна додатково придбати сітчастий екран. У комплектацію каміна входять два сегмента труби по 1м. Каміни Traforart відрізняються оригінальним дизайном, який буде особливо до..
176 580 грн. Без ПДВ:176 580 грн.
Модель: Foxi Rincon Stock: На замовлення
Foxi Rincon іспанського бренду Traforart - трикутний камін для кутового розміщення з відкидними дверцятами. Завдяки наявності телескопічного елементу, висота каміна регулюється в межах 2,55-2,7 метрів. За додаткову плату цей камін може бути поставлений з п'єдесталом на вибір (див. Опції товару) К..
232 632 грн. Без ПДВ:232 632 грн.
Модель: Arion Rincon Stock: На замовлення
Arion Rincon іспанського бренду Traforart - кутовий камін у формі призми з відкидними дверцятами. Завдяки наявності телескопічного елементу, висота каміна регулюється в межах 2,55-2,7 метрів. За додаткову плату цей камін може бути поставлений з п'єдесталом на вибір (див. Опції товару) Каміни Traf..
162 000 грн. Без ПДВ:162 000 грн.
Модель: Admeto Rincon Stock: На замовлення
Admeto Rincon іспанського бренду Traforart - кутовий камін у формі піраміди, в залежності від модифікації, може кріпитися до стелі або до стіни. Завдяки наявності телескопічного елементу, висота каміна регулюється в межах 2,15-2,3 метрів. За додаткову плату цей камін може бути поставлений з п'єдес..
246 208 грн. Без ПДВ:246 208 грн.
Модель: Estela Stock: На замовлення
Rocal Estela - кутовий камін з призматичним склом та верхнім кожухом в традиційному стилі.Камера згоряння викладена вогнетривкими плитами зі світлого вермикуліту. Іспанські каміни Rocal - сміливе і оригінальне рішення для сучасних інтер'єрів у стилі лофт, хай-тек, їх дизайн прекрасно поєднується з г..
109 512 грн. Без ПДВ:109 512 грн.
Модель: Angle Stock: На замовлення
Rocal Angle - кутовий камін з плоским склінням.Камера згоряння викладена вогнетривкими плитами з чорного вермикуліту. Іспанські каміни Rocal - сміливе і оригінальне рішення для сучасних інтер'єрів у стилі лофт, хай-тек, їх дизайн прекрасно поєднується з грубими, природними фактурами. Конструкція кам..
96 876 грн. Без ПДВ:96 876 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Поділитися: