Меню
Кошик

Опис товару

Високотехнологічна герметична топка невеликої глибини E928 WF Hermetic BCS, виготовлена відповідно до стандартів Ecodesign 2022. Сумісна з ексклюзивною системою збереження тепла від Piazzetta - HSS Heat Storage System.

Камера згоряння з Aluker®

Відмінна продуктивність і яскраве полум'я. Камера згоряння викладена з ALUKER® - вогнетривкого керамічного матеріалу, який оптимізує процес горіння і розподілу тепла.

ALUKER® має виняткові властивості збереження енергії і підвищеним опором до високих температур, а також забезпечує безпеку використання, простий догляд і довговічність. У той же час, його світлий відтінок робить вогонь яскравіше. Прочитати більше про цей запатентований матеріал можна тут .

Heat Storage System

Додаткова опція - система акумуляції тепла. Ексклюзивна система накопичення тепла HSS дозволяє накопичувати тепло і віддавати його в приміщення через кілька годин після того, як в печі вже згас вогонь.

Burn Control System

Автоматичне регулювання полум'я з пульта дистанційного керування. Полум'я регулюється як за допомогою дистанційного керування, так і в автоматичному режимі, шляхом здійснення виміру температури в приміщенні і відповідного підстроювання кількості подачі повітря на горіння.

Гарантія

Гарантія - 5 років.  Завод Piazzetta надає 5 років гарантії на камінні топки і печі. Багаторічний досвід фахівців відділу досліджень в розробці нових опалювальних рішень сфокусований на досягненні ідеального співвідношення продуктивності, безпеки і міцності конструкції. Ці цінності забезпечують тривалий термін служби і ваш спокій під час експлуатації продукції Piazzetta.

Сервісна підтримка - 10 років. Гарантія наявності оригінальних запасних частин.

Характеристики

Загальні характеристики
Країна виробникаІталія
Модельний рядPiazzetta Wall Flush Design
Гарантія5 років
Дизайн
Форма фасадувертикальна
Ширина фасаду< 60 см
Відкривання дверцятбокове
Параметри опалення
Тип опаленняповітряне
Площа обігріву, м270 - 90
Потужність, кВт5,5 - 11,1
Паливодеревина
Розхід дров, кг/год1,4 - 2,9
Матеріали
Корпуссталевий
Дно камери згоряннячавун
Димохід
Діаметр димоходу, мм150
Конструкція
Зовнішнє повітрядодаткова опція
Первинне повітрярегулюється вручну
Вторинне повітряфіксована подача
Третинне повітряпопередньо підігрітий
Заслінка димоходуні
Зольний ящикзнімний
Ніжкив комплекті
Еко- та енергоефективність
ККД, %84,8-86,6
Клас енергоефективностіA+

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре