Меню
Кошик

Камінна топка Piazzetta MA 260

Камінна топка Piazzetta MA 260
Камінна топка Piazzetta MA 260
Камінна топка Piazzetta MA 260
Камінна топка Piazzetta MA 260
Камінна топка Piazzetta MA 260
28 032 грн.
Без ПДВ: 28 032 грн.

Доступні варіанти

Опис товару

Відкрита камінна топка (без дверцят), середнього розміру.

Відноситься до модельного ряду MA (відкриті топки без дверцят) заводу Piazzetta.

Топки цієї серії підійдуть в якості основи для вуличного барбекю, або ж можуть бути використані в будинку при спорудженні відкритого каміна (якщо немає підвищених вимог до ефективності горіння палива, обігріву й безпеки експлуатації).

Власне, внаслідок відсутності дверцята, камін з відкритою топкою серії MA успадковує всі недоліки традиційного каміна, тому ми більше рекомендуємо використовувати топки цієї серії або для вуличного барбекю, або для кухні - для приготування їжі на відкритому вогні.

Додатково можна замовити набір для гриля - підставку для дров, металеву решітку для гриля і нижні плити з керамічного матеріалу Aluker.

Сталева конструкція

Надійна і довговічна . Сталева конструкція корпусу камінної топки, в поєднанні з чавунним подом (дном) камери згоряння є міцною і довговічною - якості, за які завжди цінувалася продукція заводу Piazzetta.

Гарна віддача тепла

Якісний обігрів за допомогою конвекції і випромінювання . Камера згоряння з Aluker забезпечує краще горіння і тепловіддачу в порівнянні з традиційним відкритим каміном.

Скляні дверцята

Додаткова опція . Конструкція камінних топок серії MA передбачає можливість установки дверцят з жароміцним керамічним склом, стійким до температур до 750 ° С, для того щоб ви могли отримати всі переваги від експлуатації каміна із закритою топкою: знижена витрата палива, поліпшення обігріву, високу ефективність горіння.

Cooking-Pro

Додаткова опція - набір для приготування гриля . Камінні топки серії MA можна обладнати додатковим набором для приготування гриля, в який входять: підставка для дров, решітка для гриля, нижні плити вогнетривкого матеріалу Aluker.

Легкість монтажу

Час і витрати на монтаж менше . Не потрібно роботи по збірці камери згоряння, топка поставляється в зібраному вигляді. Незважаючи на міцність сталевої конструкції топки, її вага відносно невеликий, таким чином, з нею легко управлятися в процесі установки.

Характеристики

Загальні характеристики
Країна виробника Італія
Гарантія 5 років
Ширина фасаду, см 80
Дизайн
Форма фасаду стандартна
Ширина фасаду 80-89 см
Параметри опалення
Тип опалення повітряне
Площа обігріву, м2 45-80
Потужність, кВт 8
Паливо деревина
Розхід дров, кг/год 3.6
Матеріали
Конструкція корпуса сталь + вогнетривка кераміка
Камера згоряння Aluker
Корпус сталевий
Дно камери згоряння чавун
Димохід
Діаметр димоходу, мм 200
Заслінка димоходу регулюється вручну
Температура димових газів, ° С -
Конструкція
Зольний ящик з`ємний
Еко- та енергоефективність
ККД, % 51

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре