Меню
Кошик

Опис товару

Високотехнологічна сталева камінна топка касетного типу MC 65/60 P, двері відкриваються убік. Сучасний дизайн підкреслений чіткими лініями і склом із трафаретним друком.

Система подачі третинного повітря забезпечує найвищу ефективність згоряння та гарантує досягнення високого ККД при низькому рівні викидів в атмосферу.

Додаткові опції

Multifuoco system®

4-х швидкісна вентиляційна система. Така система розподіляє тепло по всій кімнаті від підлоги до стелі. Дозволяє установку двох комплектів Multifuoco, якими можна управляти з одного пульта.

Multifuoco System Plus

4-х швидкісна вентиляційна система. Інноваційний варіант виконання з електронним управлінням. Розроблений спеціально для топок з бойлером. Всю роботу контролює електронна плата, яка управляється пультом дистанційного керування з РК-дисплеєм.

За допомогою регулювальних ніжок легко підняти топку і відрегулювати рівень навіть з нерівними підлогами.

Набір для подачі зовнішнього повітря . Цей набір покращує подачу первинного повітря і оптимізує рівень ККД.


Камера згоряння з Aluker®

Відмінна продуктивність і яскраве полум'я. Камера згоряння викладена з ALUKER® - вогнетривкого керамічного матеріалу, який оптимізує процес горіння і розподілу тепла.

ALUKER® має виняткові властивості збереження енергії і підвищеним опором до високих температур, а також забезпечує безпеку використання, простий догляд і довговічність. У той же час, його світлий відтінок робить вогонь яскравіше. Прочитати більше про цей запатентований матеріал можна тут .

Гарантія

Гарантія - 5 років.  Завод Piazzetta надає 5 років гарантії на камінні топки і печі. Багаторічний досвід фахівців відділу досліджень в розробці нових опалювальних рішень сфокусований на досягненні ідеального співвідношення продуктивності, безпеки і міцності конструкції. Ці цінності забезпечують тривалий термін служби і ваш спокій під час експлуатації продукції Piazzetta.

Сервісна підтримка - 10 років. Гарантія наявності оригінальних запасних частин.

Характеристики

Загальні характеристики
Країна виробникаІталія
Модельний рядPiazzetta MC
Гарантія5 років
Дизайн
Форма фасадустандартна
Ширина фасаду70-79 см
Відкривання дверцятбокове
Параметри опалення
Тип опаленняповітряне
Паливодеревина
Матеріали
Камера згорянняAluker
Корпуссталевий
Дно камери згорянняAluker
Конструкція
Зовнішнє повітрядодаткова опція
Первинне повітрярегулюється вручну
Вторинне повітрярегулюється вручну
Третинне повітряпопередньо підігрітий
Зольний ящикні

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре