pixel
Меню
Кошик

Piazzetta камінні печі з топкою

Модель: Lugano Stock: На замовлення
Піч на дровах модель LUGANO з облицюванням з майоліки, для установки біля стіни або в кутку, клас енергоефективності A. Сучасний стиль оригінальної альпійської печі додасть індивідуальності будь-якому інтер'єру. Облицювання великогабаритними панелями з майоліки в кольорах Bianco, Nero Opaco, Rosso ..
130 410 грн. Без ПДВ:130 410 грн.
Модель: Davos Stock: На замовлення
Піч на дровах модель DAVOS з облицюванням з майоліки, для установки біля стіни або в кутку, клас енергоефективності A. Сучасний стиль оригінальної альпійської печі додасть індивідуальності будь-якому інтер'єру. Облицювання великогабаритними панелями з майоліки в кольорах Bianco, Nero Opaco, Rosso L..
136 242 грн. Без ПДВ:136 242 грн.
Модель: Berna Stock: На замовлення
Піч на дровах модель BERNA з облицюванням з майоліки, для установки біля стіни або в кутку, клас енергоефективності A. Сучасний стиль оригінальної альпійської печі додасть індивідуальності будь-якому інтер'єру. Облицювання великогабаритними панелями з майоліки в кольорах Bianco, Nero Opaco, Rosso..
132 192 грн. Без ПДВ:132 192 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Печі серії Stove Fireplaces від Piazzetta виробляються в трьох базових дизайнах керамічного облицювання (Lugano, Davos, Berna), кожний - в чотирьох кольорах: Rosso Lava, Nero Opaco, Bianco, Terra Cotta.

У цій серії облицювання печі комбінується з однією з топок сери MC від Piazzetta - від цього залежать розмір, пропорції вогнища і продуктивність моделі.

Поділитися: