pixel
Меню
Кошик

Piazzetta MA - відкриті топки без дверцят

Модель: MA 260 Stock: На замовлення
Відкрита камінна топка (без дверцят), середнього розміру. Відноситься до модельного ряду MA (відкриті топки без дверцят) заводу Piazzetta. Топки цієї серії підійдуть в якості основи для вуличного барбекю, або ж можуть бути використані в будинку при спорудженні відкритого каміна (якщо немає підвищ..
32 640 грн. Без ПДВ:32 640 грн.
Модель: MA 282 S Stock: На замовлення
Дуже глибока камінна топка з великим відкритим вогнищем, з неповною правою бічною стінкою. Відноситься до модельного ряду MA (відкриті топки без дверцят) заводу Piazzetta. Топки цієї серії підійдуть в якості основи для вуличного барбекю, або ж можуть бути використані в будинку при спорудженні від..
39 950 грн. Без ПДВ:39 950 грн.
Модель: MA 282 D Stock: На замовлення
Дуже глибока камінна топка з великим відкритим вогнищем, з неповною лівою бічною стінкою. Відноситься до модельного ряду MA (відкриті топки без дверцят) заводу Piazzetta. Топки цієї серії підійдуть в якості основи для вуличного барбекю, або ж можуть бути використані в будинку при спорудженні відк..
39 950 грн. Без ПДВ:39 950 грн.
Модель: MA 281 S Stock: На замовлення
Камінна топка з великим відкритим вогнищем, з неповною правою бічною стінкою. Відноситься до модельного ряду MA (відкриті топки без дверцят) заводу Piazzetta. Топки цієї серії підійдуть в якості основи для вуличного барбекю, або ж можуть бути використані в будинку при спорудженні відкритого камін..
34 272 грн. Без ПДВ:34 272 грн.
Модель: MA 281 D Stock: На замовлення
Камінна топка з великим відкритим вогнищем, з неповною лівою бічною стінкою. Відноситься до модельного ряду MA (відкриті топки без дверцят) заводу Piazzetta. Топки цієї серії підійдуть в якості основи для вуличного барбекю, або ж можуть бути використані в будинку при спорудженні відкритого каміна..
34 272 грн. Без ПДВ:34 272 грн.
Модель: MA 280 S Stock: На замовлення
Камінна топка з відкритим вогнищем, з неповною глибиною правої бічної стінки (правостороння). Відноситься до модельного ряду MA (відкриті топки без дверцят) заводу Piazzetta. Топки цієї серії підійдуть в якості основи для вуличного барбекю, або ж можуть бути використані в будинку при спорудженні ..
32 980 грн. Без ПДВ:32 980 грн.
Модель: MA 280 D Stock: На замовлення
Камінна топка з відкритим вогнищем, з неповною глибиною лівої бічної стінки (лівостороння). Відноситься до модельного ряду MA (відкриті топки без дверцят) заводу Piazzetta. Топки цієї серії підійдуть в якості основи для вуличного барбекю, або ж можуть бути використані в будинку при спорудженні ві..
32 980 грн. Без ПДВ:32 980 грн.
Модель: MA 261 Stock: На замовлення
Глибока камінна топка без дверцят, з великим вогнищем. Відноситься до модельного ряду MA (відкриті топки без дверцят) заводу Piazzetta. Топки цієї серії підійдуть в якості основи для вуличного барбекю, або ж можуть бути використані в будинку при спорудженні відкритого каміна (якщо немає підвищени..
36 720 грн. Без ПДВ:36 720 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Поділитися: