Меню
Кошик

Настільна піч Invicta Lo Goustaou

Настільна піч Invicta Lo Goustaou
Настільна піч Invicta Lo Goustaou
Настільна піч Invicta Lo Goustaou
Настільна піч Invicta Lo Goustaou
Настільна піч Invicta Lo Goustaou
27 110 грн.
Без ПДВ: 27 110 грн.

Опис товару

Настільна піч для піци та хлібу Invicta Lo Goustaou має бездоганну функціональність та дизайн.

Може бути встановлена біля басейну, в куточку патіо, біля невикористовуної стіни, в будь якому місці вашого маєтка.

Призначена для приготовування хлібу та піци за традиційними рецептамию Також може використовуватися для приготування барбекю. Тепло розподілється помірно завдяки формі куполу, дим виходить через отвір димаря, не контактуючи з їжою.

Под печі складається з двох частин рефракторного каменю, на чавунної основі. 7 знімних чавунних елементів куполу. 3 знімних ручки, арочні дверцята зі смотровим віконцем та регістром для керування повітрям.

Аксесуари:

  • лопатка з нержавіючої сталі,
  • дерев'яний совок для розміщення їжі в печі,
  • кругла сітка для барбекю,
  • термометр,
  • щітка з короткою ручкою.

Легкість монтажу

Для того, щоб зібрати чавунні компоненти гриля, встановити його в обраному місці і приступити до приготування їжі, вистачить і пятнадацаті хвилин.

100% чавун

Є традиційним матеріалом для опалювальних приладів. Забезпечує довговічність печі і підлягає повній вторинній переробці. Має чудову теплопровідність, жаростійкість і високу інерцію. Чавунні печі мають особливість зберігати тепло і вивільняти його поступово.

Заводська гарантія 1 рік

Офіційна поставка і гарантійні зобов'язання заводу. Завод Invicta надає гарантію на деталі печі протягом 1 року з дня поставки товару. В цей термін гарантія може бути застосована до будь-якого дефекту матеріалу або деталей. Завод Invicta зобов'язується безкоштовно замінити дефектні частини. Якщо така заміна буде занадто складною, можлива заміна всього приладу.

Завод Invicta - ливарний і емалювальний завод повного циклу, розташований у Франції. Свою історію завод веде з 1924 року, і сьогодні може бути певно названий лідером в своїй сфері. Invicta виробляє велику кількість дров'яних камінних топок і печей, які орієнтовані на широке коло споживачів.

Характеристики

Загальні характеристики
Країна виробникаФранція
Характеристики печей гриль
Зона для приготування їжї84х42 cm

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре