Меню
Кошик

Настінні біокаміни

Якщо у вас немає достатньо місця в будинку, але ви хочете збагатити інтер'єр унікальними елементами декору - настінний біокамін, те що вам потрібно!

Настінний біокамін є гарною і оригінальною прикрасою стіни, яка не краде простір. Такий пристрій можна повісити в будь-якому місці квартири, так як не потрібне підключення димоходу і додаткової вентиляції. Його можна просто повісити на стіну, як картину - біокамін Kratki DELTA FLAT або частково вмонтувати в неї - біокамін Kratki CHARLIE.

Виробник пропонує широке розмаїття обрамлень, як у класичному стриманому (біокамін Kratki QUAT), так і сучасному стилях (біокамін Kratki JULIET) з використанням високоякісних матеріалів. Моделі можуть комплектуватися захисним склом і декоративними елементами.

Більшість моделей передбачає створення стінної ніші для вбудовування біокаміна, менше моделей - оснащені закінченим корпусом, який можна навісити на стіну без ніші. Якщо вас не влаштовує необхідність проведення монтажних робіт, рекомендуємо купити підлогові каміни - їх можна з легкістю переміщати з кімнати в кімнату.

Модель: DELTA/FLAT/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Знижка на виставкову модель (демонструвалася в шоу-румі).DELTA FLAT - настінний біокамин прямокутної форми. Виготовлен із сталі стійкої до високих температур. Має вбудований контейнер для біопалива ємністю - 0,75 л. Регулювання інтенсивності полум'я виконується кришкою пальника. Інтенсивність п..
2 889 грн. Без ПДВ:2 889 грн.
Модель: Wallfire Stock: На замовлення
Настінний напівавтоматичний біокамін Planika WALLFIRE виготовлений з матової нержавіючої сталі. На ньому розташований великий світлодіодний дисплей, на якому відображається режим роботи. Висоту полум'я можливо регулювати, вибираючи з чотирьох режимів найбільш комфортний. Ви можете управляти р..
55 385 грн. Без ПДВ:55 385 грн.
Модель: QUAT/CZARNY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Лінійка біокамінів QUAT виконана з кислотостійкої сталі пофарбованої порошковою фарбою. Мають просту квадратну форму і сучасний дизайн, добре інтегрується в будь-який інтер'єр. Біокамін можна встановити як на стіну так і вмонтувати в спеціальну нішу.  Компактний розмір у схожої моделі біокаміна..
4 505 грн. Без ПДВ:4 505 грн.
Модель: PAPA/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Настінний біокамін PAPA Manhattan виготовлений з нержавіючої сталі, покритої порошковою фарбою. Фронтальна частина каміна виконана у формі «кишені». Встановлюється за допомогою двох болтів, що у комплекті.Біокаміни - це не тільки моделі призначені до постійної експозиції або монтажу в нішу. В асорти..
4 505 грн. Без ПДВ:4 505 грн.
Модель: OSCAR/BIALY/TUV Stock: На замовлення
OSCAR - настінний біокамін квадратної форми, обрамлення - скляна рама. Модифікація серії припускає два варіанти кольору корпусу - білий і чорний. Корпус біокаміна виконаний із сталі і пофарбований в чорний\білий колір. Біокамін може бути встановлений двома способами: безпосередньо на стіну (за до..
9 010 грн. Без ПДВ:9 010 грн.
Модель: LIMA/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Настінний біокамін LIMA в сталевій рамі. Дизайн моделі - мінімалістичний, додатковим прикрасою служить широка полірована рама, що обрамляє корпус приладу. Завдяки відсутності жару і кіптяви біокаміни можуть бути найрізноманітніших форм і виготовлятися з незвичайних матеріалів. Ось наприклад, на..
9 010 грн. Без ПДВ:9 010 грн.
Модель: JULIET/1800/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Найгабаритніша модель серед всієї лінійки біокамінів польського виробника Kratki. Обладнана 3 біовкладками. Ідеально підійде для просторих приміщень. Камін може бути встановлений двома способами:закріплений на стіну (спеціальними отворами на задній частині біокаміна);встановлений в ніші..
9 911 грн. Без ПДВ:9 911 грн.
Модель: JULIET/1500/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Біокамін 1100х650 серії Juliet з двума біовкладками - виготовлений із сталі з порошковим покриттям. Камін може бути встановлений двома способами: закріплений на стіну (спеціальними отворами на задній частині біокаміна); встановлений в спеціально підготовленої ніші.Якщо ви бажаєте утворити ..
9 010 грн. Без ПДВ:9 010 грн.
Модель: JULIET/1100/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Біокамін 1100х650 серії Juliet з однією біовкладкою - виготовлений із сталі з порошковим покриттям. Камін може бути встановлений двома способами:закріплений на стіну (спеціальними отворами на задній частині біокаміна);встановлений в спеціально підготовленої ніші.Продовжує серію в такій самій стиліст..
8 109 грн. Без ПДВ:8 109 грн.
Модель: GOLF/CZARNY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Біокаміни Golf відносяться до серії настінних вбудовуваних камінів. Простий і елегантний дизайн біомоделей добре інтегрується в будь-яке сучасне приміщення: від вітальні, спальні до офісу або холу модного ресторану. В якості матеріалу для виготовлення корпусу використовувалася листова сталь, пофарбо..
1 643 грн. Без ПДВ:1 643 грн.
Модель: DELTA3/TUV/EX Stock: Очікується за 1-2 тижні
DELTA 3 - найбільша модель серії DELTA. Обладнана 3 біоконтейнерами. Ідеально підійде для просторих приміщень. Виконаний із листової сталі, з порошковим покриттям.Може бути встановлений двома способами:безпосередньо на стіну (за допомогою спеціальних отворів на задній стінці каміна);або встановлений..
5 035 грн. Без ПДВ:5 035 грн.
Модель: DELTA2/CZARNY/SZLIF/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
DELTA 2 400×900 - настінна модель біокаміна, що входить в серію DELTA. Відрізняється від базового варіанту більш габаритними розмірами. При виробництві використовувалася високоякісна термостійка сталь, корпус покритий стійкою до високих температур порошковою фарбою. ..
4 214 грн. Без ПДВ:4 214 грн.
Модель: DELTA2/CZARNY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
DELTA 2 400×900 - настінна модель біокаміна, що входить в серію DELTA. Відрізняється від базового варіанту більш габаритними розмірами. При виробництві використовувалася високоякісна термостійка сталь, корпус покритий стійкою до високих температур порошковою фарбою. Дивіться також схожу але більш ко..
2 624 грн. Без ПДВ:2 624 грн.
Модель: DELTA/CZARNY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Біокаміни Delta - серія польських біокамінів вбудованого типу. Габарити камінів невеликі, тому їх можна рекомендувати для невеликих кімнат.   Корпус виконаний з пофарбованої листової сталі. Монтаж моделей дуже простий і не вимагає професійних знань - достатньо прикріпити їх до рівної  стін..
2 359 грн. Без ПДВ:2 359 грн.
Модель: CHARLIE/2/CZARNY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Серія настінних біокамінів CHARLIE 2 у вертикальному виконанні. Варіанти кольорів: мідь, золото, чорний, сатин, сталь. Корпус біокаміна виконаний з вогнетстійкої сталі, поверхня має матову структуру.  Ще один приклад монохромного виконання - біокамін ALPHA з широким обрамленням і кольоровою рам..
7 871 грн. Без ПДВ:7 871 грн.
Модель: CHARLIE/CZARNY/TUV Stock: Очікується за 1-2 тижні
Серія настінних біокамінів CHARLIE в горизонтальному виконанні. Дизайн приладів - мінімалістичний. Прості прямокутні форми і нічого зайвого. Виготовлений із сталі з порошковим покриттям...
7 871 грн. Без ПДВ:7 871 грн.
Показано з 1 по 16 із 28 (2 сторінок)