pixel
Меню
Кошик

Облицювання для камінів Piazzetta Elegance та Luxury

Модель: Zeus Stock: На замовлення
Zeus з серії I Veneziani Luxury - камінне облицювання з майоліки ручної роботи, що демонструє кваліфіковане і якісне виробництво. На малюнку показане оздоблення Oro Decorato з деталями з сусального золота. Доступне в кольорах асортименту Basic, а також з вишуканим оздобленням Elegance і Luxury. Як..
48 202 грн. Без ПДВ:48 202 грн.
Модель: With you Stock: На замовлення
Оригінальний камін With You з облицюванням з майоліки ручної роботи, прикрашений кришталевою глазур'ю. Зовнішня рама з чорної сталі. Доступне в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серії Elegance і Luxury. Як замовити облицювання для каміну серії Piazetta I Veneziani? ..
24 948 грн. Без ПДВ:24 948 грн.
Модель: Voyager Stock: На замовлення
Voyager - зразок особливого каміна з оригінальним і витонченим зовнішнім виглядом. На фотографії зображена майоліка дизайну Verde Pennellato, на бічній панелі прикрашена мазками пензлем відповідної кристалічної глазурі. Доступна в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серій ..
50 974 грн. Без ПДВ:50 974 грн.
Модель: Village Stock: На замовлення
Камінне облицювання з майоліки The Village несе в собі чарівність неповторного елемента оздоблення. На фотографії зображена майоліка кольору Rame Decorato, прикрашена декором з відповідної кристалічної глазурі на верхній панелі. Доступна в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленн..
44 044 грн. Без ПДВ:44 044 грн.
Модель: Surface Stock: На замовлення
Видатний камін Surface з облицюванням великими панелями з майоліки ручної роботи і вишуканими прикрасами з декором з кристалічної глазурі. Доступне в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серій Elegance і Luxury. Як замовити облицювання для каміну серії Piazetta I Venezian..
96 250 грн. Без ПДВ:96 250 грн.
Модель: Sun Stock: На замовлення
Sun з серії I Veneziani Luxury - камінне облицювання з майоліки ручної роботи. Унікальний об'єкт, вироблений з особливою майстерністю. На фотографії зображена майоліка дизайну Viola Alba, декорована мазками відповідної кристалічної глазурі на бічній панелі. Доступна в кольорах базового асортименту, ..
46 508 грн. Без ПДВ:46 508 грн.
Модель: Signs Stock: На замовлення
Камінне облицювання з майоліки Piazzeta Signs. Першокласний зразок майстерності. Керамічна поверхня декорована деталями з кристалічної глазурі. Доступна в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серій Elegance і Luxury. Як замовити облицювання для каміну серії Piazetta I Ven..
44 660 грн. Без ПДВ:44 660 грн.
Модель: Shuttle 1 Stock: На замовлення
The Shuttle 1 від Piazzetta. Камін з облицюванням з майоліки ручної роботи, прикрашений деталями з кристалічної глазурі. Профілі зі сталі. Сталева обшивка димаря доступна в настінному або стельовому виконанні. Доступна в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серій Elegance і..
31 108 грн. Без ПДВ:31 108 грн.
Модель: Shuttle Stock: На замовлення
The Shuttle від Piazzetta. Камін з облицюванням з майоліки ручної роботи, прикрашений деталями з кристалічної глазурі. Плінтус і профілі зі сталі. Доступний в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серій Elegance і Luxury. Також двосторонній. Як замовити облицювання для кам..
31 108 грн. Без ПДВ:31 108 грн.
Модель: San diego Stock: На замовлення
Вишуканий камін San Diego, виготовлений з великих панелей майоліки ручної роботи, з деталями з кристалічної глазурі. Можна замовити в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серій Elegance і Luxury. Також доступний у двосторонній версії. Як замовити облицювання для каміну се..
48 510 грн. Без ПДВ:48 510 грн.
Модель: Phoenix Stock: На замовлення
Оригінальне і дуже елегантне обрамлення для каміна Phoenix з майоліки ручної роботи, декороване кришталевою глазур'ю ручної роботи на характерних барельєфних півмісяцях, що прикрашають кожну сторону. Доступне в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серій Elegance і Luxury. ..
32 494 грн. Без ПДВ:32 494 грн.
Модель: Philadelphia Stock: На замовлення
Ефектне камінне облицювання з майоліки Philadelphia ручної роботи з невеликою текстурованою окантовкою, декорований кристалічною глазур'ю. Доступне в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серій Elegance і Luxury. На фото колір Platino. Як замовити облицювання для каміну се..
44 044 грн. Без ПДВ:44 044 грн.
Модель: Mood Stock: На замовлення
Камін великого розміру з облицюванням Mood з майоліки ручної роботи, декорований мазками кристалічної глазурі. Доступний в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серій Elegance і Luxury. Також двосторонній. Як замовити облицювання для каміну серії Piazetta I Veneziani? О..
100 562 грн. Без ПДВ:100 562 грн.
Модель: Life Stock: На замовлення
Life від Piazzetta. Видатний камін, виготовлений з великих облицювальних панелей з майоліки ручної роботи, з деталями з кристалічної глазурі. Плінтус і профілі зі стали. Доступний в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серій Elegance і Luxury. Також двосторонній. Як замов..
41 272 грн. Без ПДВ:41 272 грн.
Модель: Gallery Stock: На замовлення
Облицювання з майоліки ручної роботи Gallery, декороване відтінками і деталями з кристалічної глазурі. Також доступне у двосторонній версії для огляду полум'я з обох сторін. Доступне в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серій Elegance і Luxury. Як замовити облицювання д..
39 270 грн. Без ПДВ:39 270 грн.
Модель: Free Stock: На замовлення
Вишукане майолікове облицювання ручної роботи Free з деталями з кристалічної глазурі. Широкий капюшон і сталевий цоколь. Доступне в кольорах базового асортименту, а також з вишуканим оздобленням серій Elegance і Luxury. Також двостороннє для огляду полум'я з обох сторін. Як замовити облицювання дл..
66 990 грн. Без ПДВ:66 990 грн.
Показано з 1 по 16 із 22 (2 сторінок)

В цих двох колекціях втілені результати багаторічних технологічних досліджень, дизайн і мистецтво. Унікальні камінні облицювання серій Elegance і Luxury відрізняються своєю вражаючою візуальною привабливістю. Цей результат став можливий завдяки глибоким дослідженням в області технології виробництва і, в той же час, великій кількості ручних операцій, здійснюваних над кожним облицюванням цієї серії.

Поділитися: