pixel
Меню
Кошик

Облицювання для камінів Piazzetta Le Terre

Модель: Ways Stock: На замовлення
Облицювання для камінів Ways з асортименту I Veneziani Le Terre. Ретельно виготовлене ​​вручну з кераміки. Вишуканий декор, також з кераміки, є результатом вмілої майстерності. Кожне облицювання є цілісною деталлю, унікальною, неповторною, з високою художньою цінністю. Також доступне в двосторонньої..
141 988 грн. Без ПДВ:141 988 грн.
Модель: Paleo Stock: На замовлення
Керамічне камінне облицювання Paleo з ексклюзивної лінії I Veneziani Le Terre. Тонка ручна робота. Вишуканий декор, також з кераміки, є результатом висококваліфікованої майстерності. Кожне облицювання - це одна цілісна деталь, унікальна і неповторна. Також доступне в двосторонньої версії для огляду ..
103 488 грн. Без ПДВ:103 488 грн.
Модель: Lithos Stock: На замовлення
Керамічне камінне облицювання Lithos з ексклюзивного асортименту лінії I Veneziani Le Terre. Тонка ручна робота по кераміці. Вишуканий декор, також зроблений з кераміки, є результатом вправної майстерності. Кожне облицювання - це одна цілісна деталь, унікальна і неповторна. Доступне в кольорах базов..
127 204 грн. Без ПДВ:127 204 грн.
Модель: Kosmos Stock: На замовлення
Облицювання для камінів Kosmos з асортименту I Veneziani Le Terre. Ретельно виготовлене ​​вручну з кераміки. Вишуканий декор, також з кераміки, є результатом вмілої майстерності. Кожне облицювання є цілісною деталлю, унікальною, неповторною, з високою художньою цінністю. Також доступне в двостороннь..
139 370 грн. Без ПДВ:139 370 грн.
Модель: Eos Stock: На замовлення
Облицювання для камінів з майоліки Eos серії I Veneziani Le Terre. Оброблене вручну керамічне облицювання. Особливий декор, також виготовлений з кераміки, є результатом вмілої майстерності. Кожне облицювання - це цілісна деталь, унікальна і неповторна. Вишуканий предмет інтер'єру, одночасно елегантн..
158 312 грн. Без ПДВ:158 312 грн.
Модель: Archeo Stock: На замовлення
Облицювання для камінів з майоліки Archeo серії I Veneziani Le Terre. Оброблене вручну керамічне облицювання. Особливий декор, також виготовлений з кераміки, є результатом вмілої майстерності. Кожне облицювання - це цілісна деталь, унікальна і неповторна. Вишуканий предмет інтер'єру, одночасно елега..
155 386 грн. Без ПДВ:155 386 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Кожне облицювання цієї серії унікальне, тому що воно робиться індивідуально і здебільшого вручну, досвідченим майстром по кераміці з кращих глиняних сумішей. Кожне облицювання стає унікальним і неповторним предметом.

Поділитися: