Меню
Кошик

Печі Invicta (Франція)

Взявши за основу звичайну дров'яну піч, Invicta додала до неї сучасні лінії і форми. Таким чином, поряд з широким вибором традиційних моделей, серед печей Invicta є безліч унікальних дизайнерських рішень.

Велика палітра форм і розмірів дозволить використовувати їх в інтер'єрах різних стилів.

Печі-каміни тривалого горіння Invicta підійдуть як для житлового будинку, так і для заміської дачі. Варіювання теплової потужності печей від 5 до 14 кВт дає можливість вибору відповідної моделі відповідно до ваших потреб в опаленні.Якісне гладке чавунне лиття забезпечує надійність і довговічність, а також привабливий зовнішній вигляд дров'яних печей Invicta.

Поряд з цим, печі Invicta оснащені унікальною системою вторинного допалювання і ефективною системою регулювання первинного повітря.

Головним атрибутом (впізнаваною рисою) всього модельного ряду є зручні скляні дверцята, які фіксуються ручкою-затвором.

Корпуси виготовляються з чавуну високої якості (власного лиття) або нержавіючої сталі. Стінки камери згоряння сталевих варіантів футеровані шамотними плитами, що запобігає деформації стінок при високих температурах і захищає від передчасного вигоряння. Експлуатаційні характеристики сталевих і чавунних топок практично не відрізняються.

Модель: 6137-44 Stock: На замовлення
Чавунна піч Invicta Chatel - найпопулярніша модель вертикальних печей Invicta. Головна її особливість - це універсальний дизайн, який доповнить інтер'єр в будь-якому стилі. Строгі форми і гладка чавунна поверхня дозволяють печі Invicta Chatel зайняти місце як у сучасному, так і у вінтажному жит..
15 105 грн. Без ПДВ:15 105 грн.
Модель: 6145-44 Stock: На замовлення
Чавунна піч Invicta Mairy - одна з популярних моделей на ніжці виробника повного циклу Invicta. Завдяки підйому камери згоряння і вертикальній конструкції відкривається вся краса гри вогню всередині. Охайний зовнішній вигляд печі-каміна Invicta Mairy забезпечує їй місце в інтер'єрах в стил..
21 598 грн. Без ПДВ:21 598 грн.
Модель: 6156-44 Stock: На замовлення
Чавунна піч-камін Invicta Chamane - одна з дизайнерських печей французького виробника Invicta. Особливістю цієї печі є її зовнішній вигляд і форма-трапеція. Цікаво виконана ручка дверцят, яка гармонійно поєднується із загальним виглядом печі. Чавунне лиття печі Invicta Chamane виглядає дуже оха..
29 283 грн. Без ПДВ:29 283 грн.
Модель: 9166-44 Stock: На замовлення
Піч Invicta Altea - це ще одне стильне перевтілення класичної печі-каміна на ніжках. На лицьовій частині корпусу розташовані ручки ручного регулювання подачі первинного і вторинного повітря. Декоративний бар'єр для дров служить прикрасою топки печі та сприяє її безпечній експлуатації.{invicta_c..
19 160 грн. Без ПДВ:19 160 грн.
Модель: 6013-84 Stock: На замовлення
Французька, чавунна піч-камін.Піч камін Invicta Rémilly - потужна і ефективна піч, призначена для опалення великих приміщень. Ця модель французького виробництва має креативним дизайном, що дозволяє каміну легко вписуватися в будь-який інтер'єр. Піч може використовуватися як в режимі тривалого горінн..
11 395 грн. Без ПДВ:11 395 грн.
Модель: 6149-44 Stock: На замовлення
Чавунна піч-камін Invicta Ove виконана в овальній формі, чим викликає захоплення. Це одна з дизайнерських печей французького виробника повного циклу Invicta. Вона чудово виглядатиме в інтер'єрах у стилі хай-тек. Конструкція і підключення димаря зверху дають можливість розмістити піч в будь..
47 700 грн. Без ПДВ:47 700 грн.
Модель: 6192-44 Stock: На замовлення
Чавунна піч Invicta Seville - це сучасне втілення класичного виду печі-каміна на ніжках. Гладке чавунне лиття надає формам цієї печі особливої елегантності. Піч Invicta Seville стане прикрасою заміського будинку і гармонійно впишеться в інтер'єри в стилях класицизм і еклектика. Компактний розмір печ..
16 775 грн. Без ПДВ:16 775 грн.
Модель: 6182-44 Stock: На замовлення
Високоефективна піч на ніжках Invicta Luna - відмінне рішення для опалення невеликого будинку. Її компактна і елегантна конструкція стане невід'ємною частиною інтер'єру в стилі готика або кантрі. Технічні характеристики виділяють цю піч серед інших. Незважаючи на невеликі розміри, піч-камін Invicta ..
29 601 грн. Без ПДВ:29 601 грн.
Модель: 6147-44 Stock: На замовлення
Піч-камін Cassine від французького виробника Invicta оснащена вертикальною камерою згоряння, яка забезпечує вид на гру полум'я всередині. Сама піч виглядає дуже акуратно завдяки гладкому литтю. Такий агрегат опалить будинок і стане його прикрасою. Потужність печі-каміна Invicta Cassine доз..
19 875 грн. Без ПДВ:19 875 грн.
Модель: 6131-04 Stock: На замовлення
Піч-камін Invicta Reva є яскравим представником дизайнерських печей заводу Invicta. Привертає увагу не тільки хитромудра конструкція на ніжках, але й облицювання  дзеркальною склокерамікою. Така піч стане прикрасою прогресивного сучасного будинку, доповнивши інтер'єри в стилях хай-тек..
54 060 грн. Без ПДВ:54 060 грн.
Модель: 414 Stock: На замовлення
{invicta_bbq_wheels} {invicta_bbq_1} {invicta_bbq}..
4 956 грн. Без ПДВ:4 956 грн.
Модель: 511 Stock: На замовлення
Від базової моделі відрізняється наявністю металевого візка. {invicta_bbq_wheels} {invicta_bbq_1} {invicta_bbq}..
10 812 грн. Без ПДВ:10 812 грн.
Модель: 500 Stock: На замовлення
{invicta_bbq_1} {invicta_bbq}..
8 639 грн. Без ПДВ:8 639 грн.
Модель: 415 Stock: На замовлення
Зручна модель чавунного гриля. Вона дає можливість готувати як традиційний шашлик, маючи спеціальні направляючі для шампурів, так і страви на гриль-решітці. Легка в експлуатації, обладнана невеликим столиком. Дизайн продуманий для компактних барбекю.{invicta_bbq_wheels} {invicta_bbq_1} {invicta_bb..
5 300 грн. Без ПДВ:5 300 грн.
Модель: 660 Stock: На замовлення
Invicta Niagara - модель чавунного гриля з 2-ма колесами для зручного переміщення. Легка в експлуатації. Обладнана великою гриль-решіткою з двома ручками, а також зручною металевою полицею.{invicta_bbq_wheels} {invicta_bbq_1} {invicta_bbq}..
7 553 грн. Без ПДВ:7 553 грн.
Модель: 410 Stock: На замовлення
{invicta_bbq_1} {invicta_bbq}..
2 677 грн. Без ПДВ:2 677 грн.
Показано з 1 по 16 із 118 (8 сторінок)