Меню
Кошик

Piazzetta HT - технологічні топки

Серія камінних топок HT італійського заводу Piazzetta відрізняється, перш за все, відмінною тепловою ефективністю (високим ККД), а також наявністю подвійного сталевого кожуха з можливістю підключення до опалювальної системи Multifuoco®.

Конструкція топки з чавуну, товстостінній стали і керамічного жароміцного матеріалу Aluker забезпечують високий рівень ККД і тривалий термін служби.У цій серії представлені дуже оглядові радіальні, призматичні, вертикальні і тристороння моделі.

Модель: HT 760 T Stock: На замовлення
Панорамна радіальна (напівкругла) топка з підйомними дверцятами (гільйотиною). {piazzetta_ht}{piazzetta_aluker} Додаткова опція {piazzetta_multifuoco} {piazzetta_common}..
111 300 грн. Без ПДВ:111 300 грн.
Модель: HT 600 Stock: На замовлення
Камінна топка середнього розміру з вертикальним підйомом дверцят, базова модель серії HT. Профіль дверцят на вибір з емальованої або з нержавіючої сталі. {piazzetta_ht}{piazzetta_aluker} Додаткова опція {piazzetta_multifuoco} {piazzetta_common}..
71 550 грн. Без ПДВ:71 550 грн.
Модель: HT 555T SL Stock: На замовлення
Маленька радіальна камінна топка з вертикальним підйомом дверцят. {piazzetta_ht} {piazzetta_connector} {piazzetta_aluker} Додаткова опція {piazzetta_multifuoco} {piazzetta_ex_air} {piazzetta_common}..
77 778 грн. Без ПДВ:77 778 грн.
Модель: HT 510 SL Stock: Знято з виробництва
Маленька рівнобічна кутова камінна топка з вертикальним підйомом дверцят. {piazzetta_ht} {piazzetta_connector} {piazzetta_aluker} Додаткова опція {piazzetta_multifuoco} {piazzetta_ex_air} {piazzetta_common}..
69 165 грн. Без ПДВ:69 165 грн.
Модель: HT 2010 Stock: На замовлення
Двостороння (тунельна, або наскрізна) топка з підйомними дверцятами (гільйотиною). {piazzetta_ht}{piazzetta_aluker} Додаткова опція {piazzetta_multifuoco} {piazzetta_common}..
108 120 грн. Без ПДВ:108 120 грн.
Модель: HT 650 Stock: На замовлення
Високотехнологічна топка з вертикальними пропорціями фасаду і підйомними дверцятами (гільйотиною). {piazzetta_ht}{piazzetta_aluker} Додаткова опція {piazzetta_multifuoco} {piazzetta_common}..
71 550 грн. Без ПДВ:71 550 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)