pixel
Меню
Кошик

Piazzetta HT - технологічні топки

Модель: HT 760 T Stock: На замовлення
Панорамна радіальна (напівкругла) топка з підйомними дверцятами (гільйотиною). Належить до модельного ряду HT (високотехнологічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії HT конструкція з комбінації Aluker®, чавуну і товстостінної сталі забезпечує високу ефективніст..
136 080 грн. Без ПДВ:136 080 грн.
Модель: HT 600 Stock: На замовлення
Камінна топка середнього розміру з вертикальним підйомом дверцят, базова модель серії HT. Профіль дверцят на вибір з емальованої або з нержавіючої сталі. Належить до модельного ряду HT (високотехнологічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії HT конструкція ..
87 480 грн. Без ПДВ:87 480 грн.
Модель: HT 555T SL Stock: На замовлення
Маленька радіальна камінна топка з вертикальним підйомом дверцят. Належить до модельного ряду HT (високотехнологічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії HT конструкція з комбінації Aluker®, чавуну і товстостінної сталі забезпечує високу ефективність, відмінну п..
95 094 грн. Без ПДВ:95 094 грн.
Модель: HT 510 SL Stock: Знято з виробництва
Маленька рівнобічна кутова камінна топка з вертикальним підйомом дверцят. Належить до модельного ряду HT (високотехнологічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії HT конструкція з комбінації Aluker®, чавуну і товстостінної сталі забезпечує високу ефективність, ві..
84 564 грн. Без ПДВ:84 564 грн.
Модель: HT 2010 Stock: На замовлення
Двостороння (тунельна, або наскрізна) топка з підйомними дверцятами (гільйотиною). Належить до модельного ряду HT (високотехнологічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії HT конструкція з комбінації Aluker®, чавуну і товстостінної сталі забезпечує високу ефектив..
132 192 грн. Без ПДВ:132 192 грн.
Модель: HT 650 Stock: На замовлення
Високотехнологічна топка з вертикальними пропорціями фасаду і підйомними дверцятами (гільйотиною). Належить до модельного ряду HT (високотехнологічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії HT конструкція з комбінації Aluker®, чавуну і товстостінної сталі забезпечу..
87 480 грн. Без ПДВ:87 480 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Серія камінних топок HT італійського заводу Piazzetta відрізняється, перш за все, відмінною тепловою ефективністю (високим ККД), а також наявністю подвійного сталевого кожуха з можливістю підключення до опалювальної системи Multifuoco®.

Конструкція топки з чавуну, товстостінній стали і керамічного жароміцного матеріалу Aluker забезпечують високий рівень ККД і тривалий термін служби. У цій серії представлені дуже оглядові радіальні, призматичні, вертикальні і тристороння моделі.

Поділитися: