pixel
Меню
Кошик

Piazzetta Stubotto - альпійські печі

Камін-піч Piazzetta Canazei BCS Камін-піч Piazzetta Canazei BCS
Hermetic
Модель: Canazei BCS Stock: На замовлення
Альпійська піч на дрова Piazzetta Canazei BCS обладнана системою Burn Control System - електронне управління процесом горіння.Форма та лінії традиційної печі виражені в стильному облицюванні з кольорової майоліки, що обрамляє високотехнологічну сучасну топку для дров. В цілях безпеки піч обл..
166 536 грн. Без ПДВ:166 536 грн.
Модель: Canazei Stock: На замовлення
Форма та лінії традиційної печі виражені в стильному облицюванні з кольорової майоліки, що обрамляє високотехнологічну сучасну топку для дров. В цілях безпеки піч обладнана дверцятами з системою автоматичного закриття і дверною ручкою з силіконовим покриттям. (У версії bianco ручка з по..
140 130 грн. Без ПДВ:140 130 грн.
Камін-піч Piazzetta Brunico BCS Камін-піч Piazzetta Brunico BCS
Hermetic
Модель: Brunico BCS Stock: На замовлення
Альпійська піч на дрова Piazzetta Brunico BCS обладнана системою Burn Control System - електронне управління процесом горіння.Великі, майстерно спрацьовані елементи з майоліки в облицюванні цієї печі разом складають обрамлення, що підкреслює красу вогню. В цілях безпеки піч обладнана дверцят..
161 352 грн. Без ПДВ:161 352 грн.
Модель: Brunico Stock: На замовлення
Великі, майстерно спрацьовані елементи з майоліки в облицюванні цієї печі разом складають обрамлення, що підкреслює красу вогню. В цілях безпеки піч обладнана дверцятами із системою автоматичного закриття і дверною ручкою з силіконовим покриттям. (У версії bianco ручка з покриттям з май..
134 946 грн. Без ПДВ:134 946 грн.
Модель: Stubotto C Stock: На замовлення
Піч на дровах STUBOTTO C з природною конвекцією і облицюванням з майоліки, для настінного / кутового монтажу, клас енергоефективності A. Сучасна інтерпретація класичної альпійської печі на дровах з ґрунтовними, гармонійними лініями. Версія з або без переднього регульованого вентиляційного отвору. ..
127 980 грн. Без ПДВ:127 980 грн.
Камін-піч Piazzetta Ortisei BCS Камін-піч Piazzetta Ortisei BCS
Hermetic
Модель: Ortisei BCS Stock: На замовлення
Альпійська піч на дрова Piazzetta Ortisei BCS обладнана системою Burn Control System - електронне управління процесом горіння.Ця велика керамічна піч, що складається з двох частин, дає ефект температурного "маховика", забезпечуючи винятковий комфорт на довгий час. В цілях безпеки піч обладнана д..
215 460 грн. Без ПДВ:215 460 грн.
Модель: Ortisei Stock: На замовлення
Ця велика керамічна піч, що складається з двох частин, дає ефект температурного "маховика", забезпечуючи винятковий комфорт на довгий час. В цілях безпеки піч обладнана дверцятами, які автоматично закриваються, та дверною ручкою з силіконовим покриттям. (У версії bianco ручка з покритт..
189 054 грн. Без ПДВ:189 054 грн.
Модель: Mom Stock: На замовлення
Модель MOM - дров'яна піч з облицюванням з майоліки, встановлюється біля стіни або в кутку, клас енергоефективності А. Доступна з куполом у Bianco Antico і корпусом та декором в Verde або з куполом і бічними панелями в Bianco Antico, і з кільцями і декором в Terra Oriente, Bordeaux. Регульована фро..
121 662 грн. Без ПДВ:121 662 грн.
Модель: Mo1m Stock: На замовлення
Піч модель MO1M з покриттям з майоліки, встановлюється біля стіни або в кутку, клас енергоефективності А. Вишукана і функціональна піч завдяки знімному висувному ящику для зберігання дров. Краса майоліки і оригінальність печі з лавою. Двокольорове покриття з куполом і бортиками в Antico Bianco і ..
171 234 грн. Без ПДВ:171 234 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Поділитися: