Меню
Кошик

Піч Spartherm Senso L

Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Hermetic
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
Піч Spartherm Senso L
128 159 грн.
Без ПДВ: 128 159 грн.
  • Stock: На замовлення
  • Виробник: Spartherm
  • Модель: Senso L
  • Вага: 233.00kg
  • Розміри: 48.00cm x 56.80cm x 131.00cm

Доступні варіанти

Опис товару

Ця піч із серії Senso від топового німецького виробника Spartherm відрізняється овальними лініями корпусу і високим панорамним склом, що забезпечує прекрасний огляд вогню.

Модель Senso L - основна модель серії, її висота становить 131 см. Довга дверна ручка в базовій комплектації поставляється в чорному кольорі, за запитом може бути сталевою (вартість опції 149 євро).

Сталевий корпус виготовляється в чотирьох базових відтінках (чорний Nero, титан Titan, білий Weiss і перламутровий Perle), а також шести додаткових (темно-рожевий Altrosa, бірюзовий Türkis, магнолія Magnolie, світло-сірий Lichtgrau, нікель Nickel, червонувато-коричневий металік Rostbraun Mettalic). Вартість печі в чорному кольорі і в кольорі титан відповідає базовій прайсової вартості, вартість поставки в інших відтінках можна дізнатися, вибравши відповідну опцію під ціною товару.

Піч доступна в оздобленні з незабарвленої сталі. Такому способу оздоблення притаманні можливі коливання в структурі матеріалу і відтінку кольору. Це виглядає дещо брутально, тому піч зі сталевим оздобленням ідеально підійде до інтер'єру стилю лофт.

Крім однотонного забарвлення, можлива комбінація різних кольорів для фронтальної панелі і бічних частин / верхнього покриття. Так, фронтальна частина може бути виконана з чорного скла з трафаретним друком (комбінується з одним з чотирьох основних кольорів бічного оздоблення і шліфованої сталлю). Або ж, якщо фронтальна частина виконується в чорному кольорі або титан, бічні частини можуть бути в оздобленні з натурального каменю - талькохлорита або з шліфованої сталі. Бічні частини з талькохлорита також слугують накопичувачем тепла. При замовленні печі в одному з додаткових кольорів (Altrosa, Türkis, Magnolie, Lichtgrau, Nickel, Rostbraun Mettalic), комбінація кольорів не передбачається. Ціни на комбіновані варіанти оздоблення уточнюйте у менеджера.

Камера згоряння викладена високоякісним дрібнопористим шамотом кольору слонової кістки. За додаткову плату, піч може бути поставлена з шамотом чорного кольору.

Оглядові дверцята зачинені жароміцним керамічним склом Schott-Robax, що витримує температуру до 760°С і має підвищену стійкість до теплового і механічного удару. Під дверцятами знаходиться інтегральний регулятор подачі повітря на горіння.

У печі застосовується система потрійного спалювання. Первинне повітря надходить внизу камери згоряння, під колосниковою решіткою. Регістр управління потоком первинного повітря розташований під дверима. Вторинне повітря надходить через отвори на задній стінці камери згоряння, додатково запалює СО (чадний газ, окис вуглецю) у верхній частині камери згоряння, окислюючи його до CO₂. Завдяки цьому підвищується температура в камері згоряння і ККД (коефіцієнт корисної дії), менше СО потрапляє в атмосферу, таким чином, процес горіння стає більш енергоефективним і екологічним.

Крім того, додатковий потік прямує уздовж скляних дверцят - так звана система "чисте скло". Повітряна завіса омиває скло, перешкоджаючи швидкому його забрудненню сажею і кіптявою в ході експлуатації печі.

Піч відповідає німецькому стандарту BimSchV2, що регулює максимальну кількість викидів СО в навколишнє середовище.

Герметична конструкція

Піч поставляється в двох варіантах:

  • RLA - з забором повітря з приміщення, в якому вона встановлена,
  • RLU - з підведенням зовнішнього повітря і в герметичній конструкції, для роботи в енергозберігаючих будинках, будинках з системою рекуперації тепла, примусовою вентиляцією. Опція RLU не вимагає додаткової оплати.

Оборотна підстава

За умови вибора варіанту RLA (без підведення зовнішнього повітря) піч може бути поставлена на підставу, що дозволяє повертати вогнище вправо або вліво на 90° для зручного огляду вогню. Вартість такої додаткової опції - €569.

Система накопичення тепла (опційно)

Піч може бути додатково обладнана теплоакумулюючими плитами, які встановлюються всередині сталевого корпусу, вище камери згоряння. Такі плити, завдяки значній масі, накопичують тепло під час роботи печі, і можуть віддавати його протягом тривалого часу після закінчення розпалювання. Вартість дізнавайтеся у менеджера.

S-Thermatic NEO (опційно)

Піч може бути доповнено системою управління горінням S-Thermatic NEO, яка поставляється в трьох варіантах - для роботи через мобільний додаток по bluetooth (€1460), або ж з дисплеєм чорного або білого кольору (€1870). Система оснащена датчиками контролю температури в приміщенні, температури димових газів, відображає динаміку процесу горіння і сигналізує про необхідність додавання дров для підтримки оптимальних параметрів роботи печі.

Характеристики

Загальні характеристики
Країна виробника Німеччина
Гарантія 5 років
Дизайн
Форма фасаду овальна
Параметри опалення
Тип опалення повітряне
Площа обігріву, м2 35-70
Потужність, кВт 7.0
Діапазон теплової потужності, кВт 4,9 - 9,1
Паливо деревина
Розхід дров, кг/год 2.3
Матеріали
Зовнішнє оздоблення сталь / камінь
Конструкція корпуса сталь
Камера згоряння шамот
Дно камери згоряння шамот
Димохід
Підключення до димоходу зверху або ззаду
Діаметр димоходу, мм 150
Заслінка димоходу ні
Температура димових газів, ° С 317
Конструкція
Зовнішнє повітря вбудований
Первинне повітря регулюється вручну
Вторинне повітря регулюється вручну
Третинне повітря фіксована подача
Зольний ящик з'ємний
Еко- та енергоефективність
Стандарт BimSchV 2 так
Стандарт 15a B-VG так
ККД, % 80
Клас енергоефективності A+
Герметична конструкція опційно

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре