pixel
Меню
Кошик

Біокаміни Planika (Польща)

Модель: Zen High Stock: На замовлення
Затишний еліпсоподібний біокамін Planika ZEN з красивою лінією вогню. Виговлений з високоякісних матеріалів. Обладнаний датчиками безпеки і запатентованою технологією BEV (під час горіння відсутній запах і дим, виділяються тільки пари води і CO2 - в пропорціях, р..
98 010 грн. Без ПДВ:98 010 грн.
Модель: Zen Stock: На замовлення
Затишний еліпсоподібний біокамін Planika ZEN з красивою лінією вогню. Виговлений з високоякісних матеріалів. Мобільність приладу дозволяє насолоджуватися теплом вогню в будь-якому куточку Вашого будинку. Обладнаний датчиками безпеки і запатентованою технологіє..
89 100 грн. Без ПДВ:89 100 грн.
Модель: Wallfire Stock: На замовлення
Настінний напівавтоматичний біокамін Planika WALLFIRE виготовлений з матової нержавіючої сталі. На ньому розташований великий світлодіодний дисплей, на якому відображається режим роботи. Висоту полум'я можливо регулювати, вибираючи з чотирьох режимів найбільш комфортний. Ви можете управляти р..
67 716 грн. Без ПДВ:67 716 грн.
Модель: Totem Commerce Stock: На замовлення
Біокамін Planika TOTEM COMMERCE прекрасна ідея для зовнішнього вогню літнього вечеру у вашому саду. Чорний корпус моделі створює привабливий контраст з вогнем. Паливо, на котрому працює біокамін, дозволяє встановити його і в приміщенні, так як вогонь без диму і кіптяви. Пальник..
41 764 грн. Без ПДВ:41 764 грн.
Модель: Simple Commerce Stock: На замовлення
Біокамін SIMPLE COMMERCE настільний портативний камін ТМ Planika. Циліндричний корпус якого виготовлений, з міцного скла італійського виробництва, димаметром - 308 мм, нижня  частина моделі складається з нержавіючої сталі. Пальник містить усередині себе спеціальні волокна, які мають..
17 788 грн. Без ПДВ:17 788 грн.
Модель: Pyramid Commerce Stock: На замовлення
Біокамін Planika PYRAMID COMMERCE із серії Outdoor,  виготовлена з ламінованого пластику білого кольору. Біокамін має просту, але в теж час витончену й оригінальну форму в сучасному стилі. Дана модель є безпечною, простий у використанні, не виділяє неприємний запах або дим. Пальник камі..
54 400 грн. Без ПДВ:54 400 грн.
Модель: Prime Fire Stock: На замовлення
PrimeFire - це революційне рішення для всіх, хто мріє про гіпнотизуючу атмосферу полум'я у своїй оселі. Справжній вогонь одним натисканням кнопки. Напівавтоматичний біокамін Planika PRIME FIREвиготовлений із сталі з порошковим покриттям. На ньому розташований дисплей, на якому відо..
65 772 грн. Без ПДВ:65 772 грн.
Модель: Jar Commerce Stock: На замовлення
Біокамін Planika JAR COMMERCE був розроблений дизайнер студії Planika - Кристофором Пійє, спеціально для ресторанів, барів, відкритих майданчиках, терас. Таке поєднання холодного білого бетону із золотим гарячим вогнем прекрасно   впишеться в будь-який інтер'єр. Пара таких біокамінів, вст..
46 300 грн. Без ПДВ:46 300 грн.
Модель: Hotbox Stock: На замовлення
Напівавтоматичний біокамін Planika Hot Box обладнаний запатентованою технологією згоряння BEV (Burning Vapous Technology), яка значно покращує процес горіння і продовжує час горіння до 5 годин. Продукт дуже простий у використанні, завдяки інтелектуальній електроніці, якою ви можете керуват..
57 737 грн. Без ПДВ:57 737 грн.
Модель: FLA 3 Stock: Очікується за 1-2 тижні
Біокамін FIRE LINE AUTOMATIC 3 найбільш передовий продукт з колекції біокамінів Planika. Розробники надають користувачеві кілька варіантів віддаленого управління вогнем. Не покидаючи улюбленого дивана, можна легко вибрати один з шести рівнів полум'я за допомогою пульта дистанційного керування, сис..
0 грн. Без ПДВ:0 грн.
Модель: FLA 2 Model E Stock: На замовлення
Цей напівавтоматичний високо функціональний прилад є продовженням лінії розкішних біокамінів серії Automatic Fireplaces. Продукт обладнений світлодіодним дисплеєм, панелю управлінням з можливостью регулювання рівня полум'я. Має датчики безпеки, які контролюють температуру, рівень палива, концен..
129 600 грн. Без ПДВ:129 600 грн.
Модель: Bubble Commerce Stock: На замовлення
Біокамін Planika BUBBLE COMMERCE розроблений відомим дизайнером Serge Atallah. Призначений для установки на відкритій терасі, галявині чи задньому дворі. Портативність каміна дозволяє поставити його там де Вам зручно, це може бути на вулиці або всередині приміщення. Корпус приладу вигото..
56 668 грн. Без ПДВ:56 668 грн.
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Широкий модельний ряд біокамінів Planika представлений трьома серіями: automatic inserts, push buton fireplaces і колекція outdoor .

Fire Line Automatic - ця серія високотехнолігічних, ексклюзивних біокамінів мають повний автоматичний підпал і гасіння, управляти якими можна за допомогою пульта або смарт додатку. Також, за допомогою панелі керування ви можете задавати рівень полум'я (від 1 до 6 рівнів). Багато моделей виготовляються під індивідуальні розміри.

Серія Push Button оснащена ручним керуванням. Одним натисканням кнопки, ви переводите біокамін в повністю автоматичний режим роботи. Ви можете вибрати між двома висотами полум'я. Пристрої цієї серії повністю безпечні так як оснащені різними датчиками. Наприклад, біокамін автоматично попередить вас, коли паливний бак буде порожній або повністю заповнений.

Колекція Outdoor була спеціально розроблена для розміщення поза приміщенням з метою декорування екстер'єру. Біокаміни цієї серії мають ряд особливостей і відмінностей від моделей, які використовуються в закритих приміщеннях.

Всі моделі Planika виготовлені з високоякісних матеріалів: загартоване італійське скло, жароміцна сталь, екзотичні породи дерева, скандинавські камені, екологічний пластик. Широта кольорової палітри, фактур і облицювальних матеріалів, починаючи від італійського скла і закінчуючи вишуканим мармуром, дають необмежені можливості в дизайні інтер'єрів, навіть для найбільш унікальних проектів.