Меню
Кошик

Камінна топка Kratki VN 810/410 ліва BS з гільйотиною

Опис товару

Сталева камінна топка для повітряного опалення VNL/810/410 польського заводу Kratki з лівостороннім кутовим склом.

Особливості топки VN 810/410 ліва BS з гільйотиною:

Сучасна камінна топка VN з підйомними дверцятами (гільйотиною) та кутовим склом без перемички поєднує в собі унікальну естетику і виняткові функціональні властивості. Крім привабливого зовнішнього вигляду, пристрій гарантує ефективний обігрів приміщень і екологічне спалювання деревини. Завдяки використанню сучасних матеріалів та інноваційних технічних рішень, топка має витончений зовнішній вигляд. Однією з її численних переваг є можливість підведення зовнішнього повітря. Дизайн камінної топки виглядає ще ефектніше завдяки декоративному склінню.

Безпека

Топка забезпечує безпеку використання завдяки батьківському замку, охороняє від несанкціонованого відкриття дверей.

Дверцята камінної топки оснащені термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660° С. Керамічне скло має сертифікат якості і безпеки.

Корпус і передня частина камінної топки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі.

Сталева конструкція дверцят стійка до деформацій завдяки використанню закритого профілю. Механізм закриття дверцят сконструйований з використанням профільованого каналу, що забезпечує щільне прилягання і запобігає несправностям в ході використання.

Міцність конструкції забезпечується дуговим зварюванням в захисному середовищі інертних газів. Всі сталеві деталі виробляються за допомогою лазерного різання з подальшим згинанням на верстатах з ЧПУ.

Сучасний дизайн

Камінна топка VN відрізняється сучасним дизайном і прекрасним оглядом вогню з двох сторін, надаючи інтер'єру неповторний стиль.

Керамічне скло з декоративним напиленням по периметру виглядає стильно і сучасно. Таке технічне рішення візуально збільшує розмір скляного фасаду та акцентує вид на вогонь.

Зручність в експлуатації

Дверцята топки обладнані вертикальним підйомом (гільйотиною). Система працює за рахунок противаг: сталевий кабельний блок працює в направляючих на двох опорних роликах, завдяки чому вага двері розподіляється рівномірно. Дверцята ковзають на вогнетривких підшипниках уздовж напрямних, встановлених в дверній рамі, що гарантує легку, тиху і безперебійну роботу гільйотини. Дверцята переміщуються на відстані кілька міліметрів від корпусу, що запобігає пошкодженню ущільнювача. Система притискання гарантує повну герметичність камінної топки.

Завдяки гільйотині, підкладати у вогонь дрова дуже зручно. Додаткове бічне відкривання полегшує очистку скла і підтримання чистоти вогнища.

Система «чисте скло» (повітряна завіса) запобігає швидкому забрудненню скла сажею і кіптявою, допомагаючи йому довше залишатися чистим.

В камінній топці використовується профільована нижня плита, виготовлена ​​з TERMOTEC - завдяки їй, камера згоряння глибше і вміщує більшу кількість деревини.

Утримувати камінну топку в чистоті простіше завдяки колосникової решітки і знімного зольного ящика.

Внутрішня ревізійна система дозволяє проводити сервісні роботи зсередини вогнища, не розбираючи облицювання каміна.

Зручність монтажу завдяки регульованим по висоті ніжкам. Крім цього, модель оснащена поворотним патрубком підключення до димоходу - в результаті, немає необхідності купувати додаткові коліна для установки камінної топки.

Висока ефективність опалення

Камера згоряння футерована плитами TERMOTEC, що акумулюють теплову енергію . Завдяки цьому, температура підтримується досить високою, щоб забезпечити енергоефективний процес спалювання дров в камінній топці. Крім того, його гладка біла поверхня виглядає ефектно і підкреслює яскравість вогню.

Система двох дефлекторів служить для відбивання димових газів на вторинне допалювання і подовження шляху виходу димових газів в димар. Це підвищує ККД (коефіцієнт корисної дії), гарантує краще використання енергії та знижує обсяг шкідливих викидів в атмосферу.

Високий димозбірник обладнаний поперечними трубами для підвищення поверхні теплообміну. Зниження температури димових газів, таким чином, збільшує клас енергоефективності приладу.

Топка обладнана патрубком подачі зовнішнього повітря діаметром 125 мм. Обсяг поданого на горіння зовнішнього повітря можна регулювати за допомогою заслінки. Регістр управління подачею зовнішнього повітря розташований під дверима, працює плавно і тихо.

У топці організована система теоретичного дожига: первинне повітря подається на під камінної топки, вторинне повітря надходить через отвори, розташовані на задній стінці. Крім цього, на горіння надходить повітря з системи «чисте скло» (повітряної завіси).

Екологічне горіння

Модель VN відповідає критеріям Ecodesign і стандарту BImSchV 2, який визначає максимальні викиди CO.

Відео про роботу топок серії Kratki VN

Характеристики

Загальні характеристики
Країна виробникаПольща
Гарантія10 років
Дизайн
Форма фасадукутова
Ширина фасаду90-99 см
Відкривання дверцятвертикальний підйом
Параметри опалення
Тип опаленняповітряне
Площа обігріву, м270 - 140
Потужність, кВт14
Паливодеревина
Довжина полін, мм400
Матеріали
Камера згорянняTermotec
Корпуссталевий
Дно камери згорянняTermotec
Димохід
Діаметр димоходу, мм200
Температура димових газів, ° С245
Конструкція
Зовнішнє повітрявбудований
Первинне повітрярегулюється вручну
Вторинне повітряфіксована подача
Заслінка димоходуні
Зольний ящикзнімний
Еко- та енергоефективність
ККД, %82

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре