Меню
Кошик

Камінна топка Piazzetta HT 810

Опис товару

Кутова топка з неповним боковим склом і підйомними дверцятами (гільйотиною).

Може бути в правосторонньому і лівосторонньому виконанні.

Належить до модельного ряду HT (високотехнологічна серія) заводу Piazzetta:

Загальні характеристики топок серії HT

  • конструкція з комбінації Aluker®, чавуну і товстостінної сталі забезпечує високу ефективність, відмінну продуктивність і довговічність топок цієї серії;
  • у постачання включені настроювані ніжки для зручного монтажу топки на потрібній висоті;
  • знімна ручка дверцят виготовлена ​​з емальованої сталі, зйомна, з нікельованими деталями / силіконовим покриттям в залежності від моделі;
  • первинний і вторинний повітря подається у камеру згорання попередньо підігрітим.

Панорамний огляд

Відмінний вид на вогонь. Велика поверхня скла, жароміцного до 750 ° C, забезпечує приємний релаксуючий огляд вогню. Поток повітря, що направляється уздовж поверхні керамічного скла, допомагає йому довше залишатися чистим.

Відмінна продуктивність

Висока ефективність тепловіддачі. Димозбірник і теплообмінник дозволяють ефективно використовувати більшу частину одержуваного тепла, оптимізуючи ефективність і тепловіддачу. Конструкція пода (дна) камінної топки забезпечує попередній нагрів первинного та вторинного повітря, що забезпечує кращу якість згоряння з кількістю залишкових продуктів нижче рекомендованого строгими європейськими стандартами рівня.

Камера згоряння з Aluker®

Відмінна продуктивність і яскраве полум'я. Камера згоряння викладена з ALUKER® - вогнетривкого керамічного матеріалу, який оптимізує процес горіння і розподілу тепла.

ALUKER® має виняткові властивості збереження енергії і підвищеним опором високих температур, а також забезпечує безпеку використання, простий догляд і довговічність. У той же час, його світлий відтінок робить вогонь яскравіше. Прочитати більше про цей запатентований матеріал можна тут .

Додаткова опція

Multifuoco System®

Комфортне тепло від підлоги до стелі. Система примусової вентиляції MULTIFUOCO - це запатентоване компанією Piazzetta технічне рішення, що дозволяє забезпечити комфорт і постійне тепло. Система розподіляє тепло в одній або декількох кімнатах, причому рівномірно - від підлоги до стелі.

Multifuoco System Plus®. Інноваційний електронний контроль. Додатковий набір з чотирирівневої примусової вентиляції з електронним пультом дистанційного керування. Розподіл теплого повітря на відстань до 10 м.

Гарантія

Гарантія - 5 років.  Завод Piazzetta надає 5 років гарантії на камінні топки і печі. Багаторічний досвід фахівців відділу досліджень в розробці нових опалювальних рішень сфокусований на досягненні ідеального співвідношення продуктивності, безпеки і міцності конструкції. Ці цінності забезпечують тривалий термін служби і ваш спокій під час експлуатації продукції Piazzetta.

Сервісна підтримка - 10 років. Гарантія наявності оригінальних запасних частин.

Характеристики

Загальні характеристики
Країна виробникаІталія
Модельний рядPiazzetta HT
Гарантія5 років
Дизайн
Форма фасадукутова
Ширина фасаду80-89 см
Відкривання дверцятвертикальний підйом
Параметри опалення
Тип опаленняповітряне
Площа обігріву, м265-130
Потужність, кВт11.5
ККД, %71.2
Паливодеревина
Розхід дров, кг/год3.2
Матеріали
Камера згоранняAluker
Корпуссталевий
Дно камери згораннячавун
Димохід
Діаметр димоходу, мм200
Конструкція
Подвод наружного воздухані
Первинне повітрярегулюється вручну
Вторинне повітряфіксована подача
Заслінка димоходурегулюється вручну
Зольний ящикз`ємний

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре