Меню
Кошик

Опис товару

Ультрасучасний дизайн печі з циліндричною формою корпусу і панорамним склом, що дозволяє краще оглядати вогонь з різних сторін. Зручна, міцна ручка надійно закриває дверцята.

Завдяки використанню сучасних матеріалів і інноваційних технічних рішень, піч має витончений зовнішній вигляд. Крім привабливого зовнішнього вигляду, пристрій гарантує ефективний обігрів приміщень і екологічне спалювання деревини.

Безпека

Дверцята печі-каміна оснащена термостійкої керамікою, що витримує температуру до 660° С. Керамічне скло має сертифікат якості і безпеки.

Корпус печі стійкий до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі. Міцність конструкції забезпечується дуговим зварюванням, що виконується в захисному середовищі інертних газів. Всі сталеві деталі виробляються за допомогою лазерного різання з подальшим згинанням на верстатах з ЧПУ.

Висока ефективність опалення

Камера згоряння футерована плитами TERMOTEC, що акумулюють теплову енергію. Завдяки цьому, температура підтримується досить високою, щоб забезпечити енергоефективний процес спалювання дров в топці. Крім того, його гладка світла поверхня виглядає ефектно і підкреслює яскравість вогню.

У печі використовується профільована нижня плита з TERMOTEC, завдяки якій камера згоряння глибше і вміщує більше деревини.

Вбудований патрубок діаметром 125 мм забезпечує можливість подачі зовнішнього повітря (повітря з вулиці) безпосередньо в камеру згоряння, що забезпечує краще згоряння і комфорт при використанні. Регулювання об'єму повітря, що подається на горіння, і відповідно, інтенсивності горіння, здійснюється за допомогою дросельної заслінки і регістру, розташованого під дверцятами каміна-печі. Весь механізм працює тихо і справно.

Під топковою частиною, в нижній частині печі, знаходиться відсік, в якому розташований патрубок підведення зовнішнього повітря. Дверцята відсіку відкриваються за допомогою механізму push to open - шляхом легкого натискання. Додатково, вільне місце в цьому відсіку можна використовувати для зберігання дров. Крім того, конструкція патрубка дозволяє підключити підведення зовнішнього повітря не тільки знизу (через отвір у підлозі), але, при бажанні - з заднього боку печі.

Конструкція печі є герметичною і підходить для енергозберігаючих будинків, будинків з системою рекуперації тепла.

У печі застосовується система потрійного спалювання. Первинне повітря надходить внизу камери згоряння, під колосниковою решіткою. Регістр управління потоком первинного повітря розташований під дверима. Вторинне повітря надходить через отвори на задній стінці камери згоряння, додатково запалює СО (чадний газ, окис вуглецю) у верхній частині камери згоряння, окислюючи його до CO₂. Завдяки цьому підвищується температура в камері згоряння і ККД (коефіцієнт корисної дії), менше СО потрапляє в атмосферу, таким чином, процес горіння стає більш енергоефективним і екологічним.

Крім того, додатковий потік прямує уздовж скляних дверцят - так звана система "чисте скло". Повітряна завіса омиває скло, перешкоджаючи швидкому його забрудненню сажею і кіптявою в ході експлуатації печі.

Піч-камін обладнана дефлектором (зубом), який подовжує шлях димових газів, що сприяє більш ефективному допалюванню часток палива і поліпшенню тепловіддачі печі, а також знижує викид шкідливих речовин в атмосферу.

Піч обладнана шиберной заслінкою, що дозволяє краще регулювати тягу в димоході і інтенсивність процесу горіння. Крім того, її дія частково аналогічна дефлектору.

Екологічне горіння

Піч Kratki ANTARES відповідає європейському стандарту Ecodesign і німецькому стандарту BimSchV2, який визначає максимальні допустимі викиди СО.

Відео огляд печі Kratki Koza Antares

Характеристики

Загальні характеристики
Країна виробника Польща
Гарантія 5 років
Параметри опалення
Тип опалення повітряне
Площа обігріву, м2 50 - 100
Потужність, кВт 10
Паливо деревина
Довжина полін, мм 300
Матеріали
Зовнішнє оздоблення сталь
Конструкція корпуса сталь
Камера згоряння Termotec
Димохід
Підключення до димоходу зверху або позаду
Діаметр димоходу, мм 150
Температура димових газів, ° С 215
Конструкція
Зовнішнє повітря вбудований
Первинне повітря регулюється вручну
Вторинне повітря фіксована подача
Зольний ящик так
Еко- та енергоефективність
Індекс енергоефективності EEI 108.5
Емісія CO (в %) 0.1
Стандарт BimSchV 2 так
Стандарт Ekoproject так
ККД, % 81
Клас енергоефективності A+
Герметична конструкція так

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре