Меню
Кошик

Піч Spartherm Piko S steel

Піч Spartherm Piko S steel
Піч Spartherm Piko S steel
Піч Spartherm Piko S steel
Піч Spartherm Piko S steel
Піч Spartherm Piko S steel
Піч Spartherm Piko S steel
Піч Spartherm Piko S steel
118 202 грн.
Без ПДВ: 118 202 грн.
  • Stock: На замовлення
  • Виробник: Spartherm
  • Модель: Piko S steel
  • Вага: 205.00kg
  • Розміри: 40.50cm x 40.50cm x 115.80cm

Доступні варіанти

Опис товару

Ця піч із серії Piko відрізняється сучасним лінійним дизайном сталевого корпусу, і високим кутовим склом, що забезпечує прекрасний вид на вогонь з двох сторін. Піч може бути поставлена кутом як вправо, так і вліво.

Модель Piko S steel має висоту 116 см і глибину/ширину 41 см. Дверцята цієї моделі оснащені невеликою ручкою в чорному кольорі, яка також доступна в сталевому кольорі (вартість опції 102 євро).

Сталевий корпус виготовляється в чотирьох базових відтінках (чорний Nero, титан Titan, білий Weiss і перламутровий Perle), а також шести додаткових (темно-рожевий Altrosa, бірюзовий Türkis, магнолія Magnolie, світло-сірий Lichtgrau, нікель Nickel, червонувато-коричневий металік Rostbraun Mettalic). Вартість печі в чорному кольорі і в кольорі титан відповідає базовій прайсової вартості, вартість поставки в інших відтінках можна дізнатися, вибравши відповідну опцію під ціною товару.

Піч доступна в оздобленні з незабарвленої сталі. Такому способу оздоблення притаманні можливі коливання в структурі матеріалу і відтінку кольору. Це виглядає дещо брутально, тому піч зі сталевим оздобленням ідеально підійде до інтер'єру стилю лофт.

Крім основних кольорів, піч доступна в оздобленні "шліфована сталь".

Камера згоряння викладена високоякісним дрібнопористим шамотом кольору слонової кістки. За додаткову плату, піч може бути поставлена з шамотом чорного кольору.

Оглядові дверцята зачинені жароміцним керамічним склом Schott-Robax, що витримує температуру до 760°С і має підвищену стійкість до теплового і механічного удару. Під дверцятами знаходиться інтегральний регулятор подачі повітря на горіння.

У печі застосовується система потрійного спалювання. Первинне повітря надходить внизу камери згоряння, під колосниковою решіткою. Регістр управління потоком первинного повітря розташований під дверима. Вторинне повітря надходить через отвори на задній стінці камери згоряння, додатково запалює СО (чадний газ, окис вуглецю) у верхній частині камери згоряння, окислюючи його до CO₂. Завдяки цьому підвищується температура в камері згоряння і ККД (коефіцієнт корисної дії), менше СО потрапляє в атмосферу, таким чином, процес горіння стає більш енергоефективним і екологічним.

Крім того, додатковий потік прямує уздовж скляних дверцят - так звана система "чисте скло". Повітряна завіса омиває скло, перешкоджаючи швидкому його забрудненню сажею і кіптявою в ході експлуатації печі.

Піч відповідає німецькому стандарту BimSchV2, що регулює максимальну кількість викидів СО в навколишнє середовище.

S-Thermatic NEO (опційно)

Піч може бути доповнено системою управління горінням S-Thermatic NEO, яка поставляється в трьох варіантах - для роботи через мобільний додаток по bluetooth (€1460), або ж з дисплеєм чорного або білого кольору (€1870). Система оснащена датчиками контролю температури в приміщенні, температури димових газів, відображає динаміку процесу горіння і сигналізує про необхідність додавання дров для підтримки оптимальних параметрів роботи печі.

Отвори для підключення печі

Оскільки підключення до димоходу може бути виконано як зверху, так і з однієї з тильних сторін, так само як і підключення зовнішнього повітря (знизу або з однієї з тильних сторін), при замовленні печі слід повідомити умови установки - таким чином, при виробництві печі отвори в корпусі для підключень будуть виконані відповідним чином.

Характеристики

Загальні характеристики
Країна виробника Німеччина
Гарантія 5 років
Дизайн
Форма фасаду кутова
Параметри опалення
Тип опалення повітряне
Площа обігріву, м2 29,5-59
Потужність, кВт 5.9
Діапазон теплової потужності, кВт 4,5 - 7,7
Паливо деревина
Розхід дров, кг/год 2
Матеріали
Зовнішнє оздоблення сталь
Конструкція корпуса сталь
Камера згоряння шамот
Дно камери згоряння шамот
Димохід
Підключення до димоходу зверху або ззаду
Діаметр димоходу, мм 150
Заслінка димоходу ні
Температура димових газів, ° С 325
Конструкція
Зовнішнє повітря вбудований
Первинне повітря регулюється вручну
Вторинне повітря регулюється вручну
Третинне повітря фіксована подача
Зольний ящик з'ємний
Еко- та енергоефективність
Стандарт BimSchV 2 так
Стандарт 15a B-VG так
ККД, % >80
Клас енергоефективності A+

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре