Меню
Кошик

Піч Spartherm Sento

Піч Spartherm Sento
Піч Spartherm Sento
Піч Spartherm Sento
Hermetic
Піч Spartherm Sento
Піч Spartherm Sento
Піч Spartherm Sento
Піч Spartherm Sento
129 298 грн.
Без ПДВ: 129 298 грн.
  • Stock: На замовлення
  • Виробник: Spartherm
  • Модель: Sento
  • Вага: 220.00kg
  • Розміри: 45.10cm x 60.00cm x 131.50cm

Доступні варіанти

Опис товару

Піч Sento від німецького виробника Spartherm відрізняється оригінальним дизайном округлого широкого фасаду, а також закругленими кутами масивного корпусу.

Всього доступні до замовлення чотири базових відтінки (чорний Nero, титан Titan, білий Weiss і перламутровий Perle), і три додаткових (темно-рожевий Altrosa, бірюзовий Türkis, світло-сірий Lichtgrau). Вартість печі в чорному кольорі і в кольорі титан відповідає базовій прайсової вартості, вартість поставки в інших відтінках (в монохромному виконанні) можна дізнатися, вибравши відповідну опцію під ціною товару. 

Піч може бути поставлена ​​також у комбінованому оздобленні. Наприклад, на фото фронтальна частина чорна, а бічні частини корпусу і підстава - в кольорі Perle. Також, фронтальна частина може бути з оздобленням з піщанику, талькохлориту або керамічного бетону (ціна вказана для комбінації з чорним або титановим корпусом). Вартість комбінацій кольорового оздоблення, комбінації оздоблення з каменю і кольорового корпусу (відмінного від чорного або титану) дізнавайтеся у менеджера.

Камера згоряння викладена високоякісним дрібнопористим шамотом кольору слонової кістки. За додаткову плату, піч може бути поставлена з шамотом чорного кольору.

Оглядові дверцята зачинені жароміцним керамічним склом Schott-Robax, що витримує температуру до 760°С і має підвищену стійкість до теплового і механічного удару. Під дверцятами знаходиться інтегральний регулятор подачі повітря на горіння.

У печі застосовується система потрійного спалювання. Первинне повітря надходить внизу камери згоряння, під колосниковою решіткою. Регістр управління потоком первинного повітря розташований під дверима. Вторинне повітря надходить через отвори на задній стінці камери згоряння, додатково запалює СО (чадний газ, окис вуглецю) у верхній частині камери згоряння, окислюючи його до CO₂. Завдяки цьому підвищується температура в камері згоряння і ККД (коефіцієнт корисної дії), менше СО потрапляє в атмосферу, таким чином, процес горіння стає більш енергоефективним і екологічним.

Крім того, додатковий потік прямує уздовж скляних дверцят - так звана система "чисте скло". Повітряна завіса омиває скло, перешкоджаючи швидкому його забрудненню сажею і кіптявою в ході експлуатації печі.

Піч відповідає німецькому стандарту BimSchV2, що регулює максимальну кількість викидів СО в навколишнє середовище.

Герметична конструкція

Піч поставляється в двох варіантах:

  • RLA - з забором повітря з приміщення, в якому вона встановлена,
  • RLU - з підведенням зовнішнього повітря і в герметичній конструкції, для роботи в енергозберігаючих будинках, будинках з системою рекуперації тепла, примусовою вентиляцією. Опція RLU не вимагає додаткової оплати.

Система накопичення тепла (опційно)

Піч може бути додатково обладнана теплоакумулюючими плитами, які встановлюються всередині сталевого корпусу, вище камери згоряння. Такі плити, завдяки значній масі, накопичують тепло під час роботи печі, і можуть віддавати його протягом тривалого часу після закінчення розпалювання. Вартість дізнавайтеся у менеджера.

S-Thermatic NEO (опційно)

Піч може бути доповнено системою управління горінням S-Thermatic NEO, яка поставляється в трьох варіантах - для роботи через мобільний додаток по bluetooth (€1460), або ж з дисплеєм чорного або білого кольору (€1870). Система оснащена датчиками контролю температури в приміщенні, температури димових газів, відображає динаміку процесу горіння і сигналізує про необхідність додавання дров для підтримки оптимальних параметрів роботи печі.

Характеристики

Загальні характеристики
Країна виробника Німеччина
Гарантія 5 років
Дизайн
Форма фасаду округла
Параметри опалення
Тип опалення повітряне
Площа обігріву, м2 30-60
Потужність, кВт 6.0
Діапазон теплової потужності, кВт 4,5-7,8
Паливо деревина
Розхід дров, кг/год 2
Матеріали
Зовнішнє оздоблення сталь / камінь
Конструкція корпуса сталь
Камера згоряння шамот
Дно камери згоряння шамот
Димохід
Підключення до димоходу зверху або ззаду
Діаметр димоходу, мм 150
Заслінка димоходу ні
Конструкція
Зовнішнє повітря вбудований
Первинне повітря регулюється вручну
Вторинне повітря регулюється вручну
Третинне повітря фіксована подача
Зольний ящик з'ємний
Еко- та енергоефективність
Стандарт BimSchV 2 так
ККД, % >80
Клас енергоефективності A+
Герметична конструкція опційно

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Пов'язані статті