Меню
Кошик

Двосторонні топки

Двосторонні топки - це топки, в яких є два скляних фасади, розташовані з протилежних сторін. Такі топки також називають тунельними або наскрізні, а у різних виробників вони мають такі позначення: double face, double vision, tunnel, D. За допомогою двосторонньої топки можна облаштувати оригінальний камін, що має два фасади в суміжних кімнатах, наприклад, вітальні і кабінеті, або ж камін, вбудований в перегородку-колону посеред кімнати, зонується простір на такі зони як, наприклад, вітальня і їдальня. Також, наскрізний скляний фасад дозволяє об'єднати візуально суміжні приміщення.

Двостороння топка дозволяє милуватися вогнем каміна одночасно з суміжних кімнат. Однак, є й певні нюанси, які слід врахувати при виборі такої топки:

  • наскрізні топки мають знижену потужність обігріву, в порівнянні зі стандартними топками аналогічних розмірів;
  • для установки крізної топки часто потрібно більший діаметр димоходу - 250 - 350 мм;
  • одночасне відкриття скляних дверцят з обох сторін може привести до виникнення протягу між приміщеннями, можливому попаданню диму і виникненню зворотної тяги (тому рекомендується відкривати двері тільки з однією із сторін);
  • не можна "закидати" дрова у двосторонню топку, так як різкий удар об скло, що заміняє задню стінку, може привести до його механічного пошкодження.

Розглядаючи двосторонні камінні топки, слід звернути увагу на спосіб відкривання протилежних дверцят. Можуть бути такі варіанти:

  • двоє дверцят з боковим відкриванням;
  • одні дверцята з боковим відкриванням (або відкидні, як склопакет, якщо вони широкі), другі - з вертикальним підйомом (гільйотиною);
  • двоє дверцят з вертикальним підйомом (гільйотиною).

З огляду на високу вартість механізму вертикального підйому, різниця в ціні за 2 гільйотини може доходити до 1000 євро тільки за рахунок способу відкриття дверцят.

У нашому каталозі представлено хороший вибір двосторонніх камінних топок різних виробників - від практичних чавунних топок до ексклюзивних моделей преміум-класу. З нашим асортиментом тунельних камінів ви можете ознайомитися у статті "Двосторонні (тунельні) каміни".


Модель: MA 260 (B) SL Stock: На замовлення
Двостороння камінна топка середнього розміру з вертикальним підйомом однієї з дверцят. За допомогою двосторонньої топки можна облаштувати камін на 2 кімнати, наприклад, вітальню і кабінет, або ж вітальню і їдальню. Також двосторонній камін хороший для зонування дуже великого приміщення. {piazzet..
63802 грн. Без ПДВ:63802 грн.
Модель: HT 2010 Stock: На замовлення
Двостороння (тунельна, або наскрізна) топка з підйомними дверцятами (гільйотиною). {piazzetta_ht}{piazzetta_aluker} Додаткова опція {piazzetta_multifuoco} {piazzetta_common}..
113179 грн. Без ПДВ:113179 грн.
Модель: ZUZIA/T Stock: На замовлення
Двостороння (наскрізна, тунельна) камінна топка. Особливості камінної топки Zuzia/T: {kratki_ci_firebox}..
32955 грн. Без ПДВ:32955 грн.
Модель: Varia FDh-4S Stock: На замовлення
Двостороння (тунельна) камінна топка з серії   Varia німецького заводу Spartherm. Високоякісний шамот кольору слонової кістки. Підйомні дверцята {spartherm_fb_common_lo}{spartherm_4s}..
134262 грн. Без ПДВ:134262 грн.
Модель: Varia FD-4S Stock: На замовлення
Двостороння (тунельна) камінна топка з серії   Varia німецького заводу Spartherm. Високоякісний шамот кольору слонової кістки. Бічне відкривання. {spartherm_fb_common_so}..
101473 грн. Без ПДВ:101473 грн.
Модель: Varia A-FDh-4S Stock: На замовлення
Двостороння (тунельна) широкоформатна камінна топка з серії   Varia німецького заводу Spartherm. Високоякісний шамот кольору слонової кістки. Підйомні дверцята. {spartherm_fb_common_lo}{spartherm_4s}..
169491 грн. Без ПДВ:169491 грн.
Модель: MA 263 (B) SL Stock: На замовлення
Широка двостороння (тунельна, або наскрізна) камінна топка з підйомними дверцятами. За допомогою двосторонньої топки можна облаштувати камін на 2 кімнати, наприклад, вітальню і кабінет, або ж вітальню та їдальню. Також двосторонній камін можна використати для зонування дуже великого приміщенн..
70182 грн. Без ПДВ:70182 грн.
Модель: OLIWIA/T Stock: На замовлення
Двостороння (наскрізна, тунельна) камінна топка з боковим відкриванням дверцят. Характеристики камінної топки Oliwia/T: {kratki_ci_firebox}..
41277 грн. Без ПДВ:41277 грн.
Модель: AMELIA/T Stock: На замовлення
Двостороння (наскрізна, або тунельна) чавунна топка з боковим відкриванням дверцят. Велика камера згоряння, потужна. Особливості камінної топки Amelia/T: {kratki_ci_firebox}..
46936 грн. Без ПДВ:46936 грн.
Модель: Varia B-FDh-4S Stock: На замовлення
Двостороння (тунельна) широкоформатна камінна топка з серії   Varia німецького заводу Spartherm. Високоякісний шамот кольору слонової кістки. Підйомні дверцята. {spartherm_fb_common_lo}{spartherm_4s}..
199506 грн. Без ПДВ:199506 грн.
Модель: Varia AS-FDh-4S-2 Stock: На замовлення
Двостороння камінна топка з серії Varia німецького заводу Spartherm. Високоякісний шамот кольору слонової кістки. Широкі дверцята забезпечують повноцінний огляд вогню. Вертикальний підйом дверцят (гільйотина). {spartherm_fb_common_lo}{spartherm_4s2}..
109296 грн. Без ПДВ:109296 грн.
Модель: Mini S-FDh-4S Stock: На замовлення
Невелика топка з двостороннім фасадом стандартних пропорцій з компактної серії Mini німецького заводу Spartherm. Вертикальне відкривання, високоякісний шамот кольору слонової кістки.{spartherm_fb_common_lo}{spartherm_4s}..
117618 грн. Без ПДВ:117618 грн.
Модель: MILA/T/G Stock: На замовлення
Двостороння широкоформатна топка з вертикальним підйомом дверцят, всередині викладена шамотним керамічним матеріалом Acummotte. Особливості камінної топки Mila/T/G:..
68407 грн. Без ПДВ:68407 грн.
Модель: MILA/T Stock: На замовлення
Тунельна широкоформатна топка з боковим відкриванням дверцят, всередині викладена шамотним керамічним матеріалом TERMOTEC. Особливості камінної топки Mila/T:..
46354 грн. Без ПДВ:46354 грн.
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)