Меню
Кошик

Двосторонні топки

Двосторонні топки - це топки, в яких є два скляних фасади, розташовані з протилежних сторін. Такі топки також називають тунельними або наскрізні, а у різних виробників вони мають такі позначення: double face, double vision, tunnel, D. За допомогою двосторонньої топки можна облаштувати оригінальний камін, що має два фасади в суміжних кімнатах, наприклад, вітальні і кабінеті, або ж камін, вбудований в перегородку-колону посеред кімнати, зонується простір на такі зони як, наприклад, вітальня і їдальня. Також, наскрізний скляний фасад дозволяє об'єднати візуально суміжні приміщення.

Двостороння топка дозволяє милуватися вогнем каміна одночасно з суміжних кімнат. Однак, є й певні нюанси, які слід врахувати при виборі такої топки:

  • наскрізні топки мають знижену потужність обігріву, в порівнянні зі стандартними топками аналогічних розмірів;
  • для установки крізної топки часто потрібно більший діаметр димоходу - 250 - 350 мм;
  • одночасне відкриття скляних дверцят з обох сторін може привести до виникнення протягу між приміщеннями, можливому попаданню диму і виникненню зворотної тяги (тому рекомендується відкривати двері тільки з однією із сторін);
  • не можна "закидати" дрова у двосторонню топку, так як різкий удар об скло, що заміняє задню стінку, може привести до його механічного пошкодження.

Розглядаючи двосторонні камінні топки, слід звернути увагу на спосіб відкривання протилежних дверцят. Можуть бути такі варіанти:

  • двоє дверцят з боковим відкриванням;
  • одні дверцята з боковим відкриванням (або відкидні, як склопакет, якщо вони широкі), другі - з вертикальним підйомом (гільйотиною);
  • двоє дверцят з вертикальним підйомом (гільйотиною).

З огляду на високу вартість механізму вертикального підйому, різниця в ціні за 2 гільйотини може доходити до 1000 євро тільки за рахунок способу відкриття дверцят.

У нашому каталозі представлено хороший вибір двосторонніх камінних топок різних виробників - від практичних чавунних топок до ексклюзивних моделей преміум-класу. З нашим асортиментом тунельних камінів ви можете ознайомитися у статті "Двосторонні (тунельні) каміни".


Модель: MA 260 (B) SL Stock: На замовлення
Двостороння камінна топка середнього розміру з вертикальним підйомом однієї з дверцят. За допомогою двосторонньої топки можна облаштувати камін на 2 кімнати, наприклад, вітальню і кабінет, або ж вітальню і їдальню. Також двосторонній камін хороший для зонування дуже великого приміщення. {piazzet..
64 170 грн. Без ПДВ:64 170 грн.
Модель: HT 2010 Stock: На замовлення
Двостороння (тунельна, або наскрізна) топка з підйомними дверцятами (гільйотиною). {piazzetta_ht}{piazzetta_aluker} Додаткова опція {piazzetta_multifuoco} {piazzetta_common}..
113 832 грн. Без ПДВ:113 832 грн.
Модель: ZUZIA/T Stock: На замовлення
Двостороння (наскрізна, тунельна) камінна топка. Особливості камінної топки Zuzia/T: {kratki_ci_firebox}..
33 145 грн. Без ПДВ:33 145 грн.
Модель: Varia FDh-4S Stock: На замовлення
Двостороння (тунельна) камінна топка з серії   Varia німецького заводу Spartherm. Високоякісний шамот кольору слонової кістки. Підйомні дверцята {spartherm_fb_common_lo}{spartherm_4s}..
135 036 грн. Без ПДВ:135 036 грн.
Модель: Varia FD-4S Stock: На замовлення
Двостороння (тунельна) камінна топка з серії   Varia німецького заводу Spartherm. Високоякісний шамот кольору слонової кістки. Бічне відкривання. {spartherm_fb_common_so}..
102 058 грн. Без ПДВ:102 058 грн.
Модель: Varia A-FDh-4S Stock: На замовлення
Двостороння (тунельна) широкоформатна камінна топка з серії   Varia німецького заводу Spartherm. Високоякісний шамот кольору слонової кістки. Підйомні дверцята. {spartherm_fb_common_lo}{spartherm_4s}..
170 469 грн. Без ПДВ:170 469 грн.
Модель: MA 263 (B) SL Stock: На замовлення
Широка двостороння (тунельна, або наскрізна) камінна топка з підйомними дверцятами. За допомогою двосторонньої топки можна облаштувати камін на 2 кімнати, наприклад, вітальню і кабінет, або ж вітальню та їдальню. Також двосторонній камін можна використати для зонування дуже великого приміщенн..
70 587 грн. Без ПДВ:70 587 грн.
Модель: OLIWIA/T Stock: На замовлення
Двостороння (наскрізна, тунельна) камінна топка з боковим відкриванням дверцят. Характеристики камінної топки Oliwia/T: {kratki_ci_firebox}..
41 515 грн. Без ПДВ:41 515 грн.
Модель: AMELIA/T Stock: На замовлення
Двостороння (наскрізна, або тунельна) чавунна топка з боковим відкриванням дверцят. Велика камера згоряння, потужна. Особливості камінної топки Amelia/T: {kratki_ci_firebox}..
47 207 грн. Без ПДВ:47 207 грн.
Модель: Varia B-FDh-4S Stock: На замовлення
Двостороння (тунельна) широкоформатна камінна топка з серії   Varia німецького заводу Spartherm. Високоякісний шамот кольору слонової кістки. Підйомні дверцята. {spartherm_fb_common_lo}{spartherm_4s}..
200 657 грн. Без ПДВ:200 657 грн.
Модель: Varia AS-FDh-4S-2 Stock: На замовлення
Двостороння камінна топка з серії Varia німецького заводу Spartherm. Високоякісний шамот кольору слонової кістки. Широкі дверцята забезпечують повноцінний огляд вогню. Вертикальний підйом дверцят (гільйотина). {spartherm_fb_common_lo}{spartherm_4s2}..
109 926 грн. Без ПДВ:109 926 грн.
Модель: Mini S-FDh-4S Stock: На замовлення
Невелика топка з двостороннім фасадом стандартних пропорцій з компактної серії Mini німецького заводу Spartherm. Вертикальне відкривання, високоякісний шамот кольору слонової кістки.{spartherm_fb_common_lo}{spartherm_4s}..
118 296 грн. Без ПДВ:118 296 грн.
Модель: MILA/T/G Stock: На замовлення
Двостороння широкоформатна топка з вертикальним підйомом дверцят, всередині викладена шамотним керамічним матеріалом Acummotte. Особливості камінної топки Mila/T/G:..
68 801 грн. Без ПДВ:68 801 грн.
Модель: MILA/T Stock: На замовлення
Тунельна широкоформатна топка з боковим відкриванням дверцят, всередині викладена шамотним керамічним матеріалом TERMOTEC. Особливості камінної топки Mila/T:..
46 621 грн. Без ПДВ:46 621 грн.
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)