pixel
Меню
Кошик

Топки з радіальним склом

Модель: HT 760 T Stock: На замовлення
Панорамна радіальна (напівкругла) топка з підйомними дверцятами (гільйотиною). Належить до модельного ряду HT (високотехнологічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії HT конструкція з комбінації Aluker®, чавуну і товстостінної сталі забезпечує високу ефективніст..
183 120 грн. Без ПДВ:183 120 грн.
Модель: HT 555T SL Stock: На замовлення
Маленька радіальна камінна топка з вертикальним підйомом дверцят. Належить до модельного ряду HT (високотехнологічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії HT конструкція з комбінації Aluker®, чавуну і товстостінної сталі забезпечує високу ефективність, відмінну п..
127 966 грн. Без ПДВ:127 966 грн.
Модель: Speedy Ph Stock: На замовлення
Топка середніх розмірів з округлим фасадом із серії Speedy німецького заводу Spartherm. Вертикальний підйом дверцят. Spartherm - найбільший німецький виробник камінних топок і печей преміум-класу: величезний вибір камінних топок в будь-яких формах і розмірах тренд-сетер на ринку камінів уосо..
220 660 грн. Без ПДВ:220 660 грн.
Модель: Magic Stock: На замовлення
Топка середніх розмірів з округлим фасадом із серії Speedy німецького заводу Spartherm. Бічне відкривання дверцят. Spartherm - найбільший німецький виробник камінних топок і печей преміум-класу: величезний вибір камінних топок в будь-яких формах і розмірах тренд-сетер на ринку камінів уособл..
383 113 грн. Без ПДВ:383 113 грн.
Модель: M360 T cappa cilindrica Stock: На замовлення
Панорамна 360 ° камінна топка з круглим вогнищем і циліндричним підвісним димозбірником. Панорамне вогнище Неймовірно красиве і високоефективне Панорамна топка втілює в собі досконале поєднання високих технологій та інноваційних матеріалів, які надають сучасності неминущому образу кругл..
777 824 грн. Без ПДВ:777 824 грн.
Модель: M360 T cappa conica Stock: На замовлення
Панорамна 360 ° камінна топка з круглим вогнищем і конічним підвісним димозбірником. Панорамне вогнище Неймовірно красиве і високоефективне Панорамна топка втілює в собі досконале поєднання високих технологій та інноваційних матеріалів, які надають сучасності неминущому образу круглих в..
733 352 грн. Без ПДВ:733 352 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Камінні топки з напівкруглим склом (таке скло ще називають радіальним або овальним) будуть добре виглядати в інтер'єрі, в якому багато заокруглених ліній. Залежно від моделі, радіус кривизни варіюється, від ледь помітного скруглення, до півкола 180 °.

Різні виробники позначають камінні топки з округленим склом по-різному. Наприклад, на заводів BeF Home і Kratki радіальні топки позначаються буквою R після назви моделі, на заводі Schmid - серія Pano, у компанії Laudel топки з округлим склом виділені в окрему серію Panorama.

Для того, щоб купити топку для каміна з овальним склом, слід бути готовим до того, що бюджет на облаштування каміна істотно (до 2 разів і більше) збільшиться в порівнянні зі стандартним варіантом, за рахунок використання більш дорогого криволінійного скла (при цьому, чим більше виступає окружність, тим дорожче топка). Крім цього, спорудження конструкції каміна з округленими лініями також буде більш складною.

Ознайомитися з нашим асортиментом радіальних камінів можна у статті "Каміни округлої форми". 


Поділитися: