Меню
Кошик

Статті та поради RSS Feed

28 Oct Що варто врахувати під час вибору каміна
0 1252
Сучасні каміни дуже різноманітні, як за дизайном, так і за технічними особливостями. Під час вибору каміна потрібно врахувати: несучу здатність перекриттів, матеріал стін (наприклад, дерево або це..
27 Sep Кутові каміни
0 422
Кутові каміни - досить популярний тип камінів. За розповсюдженістю вони поступаються тільки камінам зі стандартним прямим фасадом. Одна з переваг такого каміна - добра оглядовість вогню, яким можна ..
01 Oct Вимоги до димоходу та його будова
0 387
Що потрібно знати, якщо ви встановлюєте в своєму будинку камінСтаціонарний димохідКожен опалювальний прилад (камінна топка, камін) повинен мати вертикальний димар, який працює шляхом природно..
07 Oct Керамічне облицювання з майоліки
0 341
Технологи компанії Piazzetta присвятили кілька десятиліть вдосконаленню мистецтва виготовлення кераміки, глазурованої кольоровою емаллю. В результаті з'явилося безліч різноманітних і унікальних дизайн..
30 Sep Каміни в сучасному стилі
0 278
Огляд останніх тенденцій в дизайні сучасних камінів Популярні стилістичні напрямки Мінімалізм, хай-тек, конструктивізм В даний час найпопулярніші стилі в камінобудівництві - мінімалізм, хай-тек, конст..
04 Oct Підключення топок Kratki з водяним контуром
0 243
Наступні схеми розроблені заводом Kratki для базової серії камінних топок з водяним контуром. Завдяки наведеним схемам можна зрозуміти загальну будову камінної топки з водяним контуром та схему її вкл..
04 Oct Підвод зовнішнього повітря
0 222
Повітря для горіння потрапляє всередину камінної топки і вступає в хімічну реакцію з вуглецем з окисленням до CO2 та виділенням тепла. Продукти згоряння виходять у вигляді димових газів через димохід..
06 Oct Опалення за допомогою Multifuoco®
0 209
Каміннні топки і печі Piazzetta забезпечують абсолютний комфорт. Вони ефективні, створюють неповторну атмосферу довкола вогнища, і в той же час - забезпечують переваги, які відрізняють їх від технічн..
28 Sep Стандартний пристінний камін
0 207
В основі прямого пристінного каміну - стандартна камінна топка, з одним прямокутним скляним фасадом. Розташування каміна - поруч однієї зі стін приміщення (при розміщенні аналогічного каміна в кутк..
14 Oct Каміни в іспанському стилі
0 179
Іспанський стиль в дизайні камінів охоплює широкий спектр різних стилів, включаючи надихаючі регіональні різновиди з усього світу. В результаті, термін «іспанський стиль» має різне значення для різн..
30 Sep Каміни в класичному стилі
0 176
Класичний стиль в інтер'єрі зародився ще в кінці 16 століття, як данина античним традиціям візуальної естетики. З ним асоціюються урочистість, гідність, респектабельність. Класичний стиль - для спокій..
06 Oct Aluker - футерування камери згоряння
0 167
В камінних топках і печах компанії Piazzetta камера згоряння облицьована панелями, виготовленими з Aluker®. Цей інноваційний керамічний матеріал з’явився в результаті багаторічних досліджень розробник..
Показано з 1 по 12 із 38 (4 сторінок)